prof. dr hab. n. med. Andrzej Kukwa

otolaryngolog - Warszawa

prof. dr hab. n. med. Andrzej Kukwa otolaryngolog

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - prof. dr hab. n. med. Andrzej Kukwa

Należący do Okręgowej Izby LEkarskiej w Warszawie, prof. dr n.med. Andrzej Kukwa posiada bradzo duży bagaż wiedzy, umiejętności i doświadczeń. W 1959 roku ukończył Państwowe Liceum Techniki Dentystycznej, następnie kontynuował naukę na Oddziale Stomatologii Akademii Medycznej w Warszawie. Na trzecim roku studiów przeszedł na Wydział Ogólnolekarski, który ukończył w 1965 roku. Po studiach jako stypendysta asystencki rozpoczął pracę w Zakładzie Anatomii Prawidłowej. Ukończył specjalizację I stopnia w zakresie laryngologii (1971) i II stopnia w dziedzini otolaryngologii (1974). Doktorat z anatomii uzyskał w 1971 roku, habilitację w 1974 roku. Sześć lat później został docentem, w 1990 roku - profesorem nadzwyczajnym, a w 1998 roku otrzymał tytuł profesora zwyczajnego.

W trakcie rocznego stypendium w Montefiore Medical Center w Nowym Jorku, zajmował się problemami immunologii nowotworów głowy i szyi. Trzy i pół roku spędził także jako stypendysta w University of California w Irvine, gdzie rozpoczął prace badawcze dotyczące leczenia chrapania i bezdechów. W 1989 r. został kierownikiem Kliniki Otolaryngologicznej Akademii Medycznej w Warszawie. Brał udział w tworzeniu metod badawczych, które są obecnie stosowane w pracowniach snu. Opracował też model postępowania z pacjentem z bezdechami. W 1992 roku rozpoczął współpracę w zespole chirurgii podstawy czaszki i otoneurochirurgii. Był również wśród założycieli Polskiego Towarzystwa Chirurgii Podstawy Czaszki.

Należy do wielu specjalistycznych towarzystw naukowych: Polskiego Towarzystwa Badań nad Snem, Towarzystwa Klinicznego Fizjologii Oddychania, Polskiego Towarzystwa Otorynolaryngologów - Chirurgów Głowy i Podstawy Czaszki oraz Europejskiego Towarzystwa Badań nad Snem. Jest Autor lub współautor ponad 200 prac publikowanych w kraju i zagranicą, wielu rozdziałów w czterech podręcznikach, recenzji i ocen, promotorem 6 przewodów doktorskich, opiekunem 16 specjalizacji z otolaryngologii, a także współautorem kilku rozwiązań patentowych. 

Czytaj więcej 

Zabiegi, w których specjalizuje się prof. dr hab. n. med. A. Kukwa

Prof. dr n.med. Andrzej Kukwa zajmuje się diagnostyką i leczeniem operacyjnym pacjentów z chrapaniem i zaburzeniami oddychania podczas snu, chirurgią rekonstrukcyjną w zakresie drożności górnych dróg oddechowych, a także w chirurgicznym leczeniu i rekonstrukcji twarzy po porażeniach nerwu twarzowego, laseroterapii i chirurgii podstaw czaszki.

Mille Medica - prof. dr hab. n. med. Andrzej Kukwa

Konsultacje

Konsultacja laryngologiczna profesorska
250

Laryngologia

Leczenia chrapania i bezdechu sennego
Leczenie chrapania / bezdechu sennego metodą radiochirurgii RaVoR 
Konsultacja laryngologiczna profesorska - cena 250
1900 zł - Radiochirurgia – podniebienie + migdałki
1 600
Badanie apnografem
Konsultacja laryngologiczna profesorska - cena 250
450
Operacje i leczenie zatok
Operacja w leczeniu przewlekłego zapalenia zatok
Konsultacja laryngologiczna profesorska - cena 250
od 4 500
Operacje i leczenie chorób nosa 
zabieg wykonywany metodą radiochirurgii
Plastyka małżowin nosowych chirurgicznie
Konsultacja laryngologiczna profesorska - cena 250
1 050
Usuwanie polipów nosa chirurgicznie 
Konsultacja laryngologiczna profesorska - cena 250
Radiochirurgia
1 600

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty prof. dr hab. n. med. Andrzej Kukwa

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska