lek. Wojciech Łabędź

ortopeda, traumatolog - Poznań

lek. Wojciech Łabędź ortopeda, traumatolog

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Wojciech Łabędź

Lek. Wojciech Łabędź ukończył Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinowskiego w Poznaniu. Posiada tytuł specjalisty w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Mając świadomość ciągłej potrzeby podnoszenia kwalifikacji, regularnie bierze udział w konferencjach naukowych, kursach i szkoleniach organizowanych w kraju i za granicą. 

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. W. Łabędź

Lek. Wojciech Łabędź zajmuje się rozpoznawaniem i leczeniem urazów oraz chorób układu ruchu. Do jego gabinetu zgłaszają się pacjenci cierpiący z powodu dolegliwości bólowych kręgosłupa, w szczególności szyjnego. Posiada duże doświadczenie w leczeniu zwyrodnień i osteoporozy. Zajmuje się również leczeniem urazów, między innymi zwichnięć oraz skręceń.

Zdjęcia lek. Wojciech Łabędź

neoMedica Centrum Medyczne - lek. Wojciech Łabędź

Konsultacje

Konsultacja ortopedyczna 
Inne nazwy:

konsultacja specjalisty ortopedy

od 150 do 300 

Ortopedia

Drobne zabiegi ambulatoryjne w zakresie ortopedii
Blokada dostawowa
od 200
Blokada w zespołach bólowych 
Inne nazwy:

Konsultacja ortopedyczna - cena od 150 do 300 

Konsultacja ortopedyczna - cena od 150 do 300 
od 200
Nakłucie stawu - aspiracja lub wstrzyknięcie leku (mały staw lub kaletka) 
Inne nazwy:

dostawowa suplementacja kwasu hialuronowego, wiskosuplementacja, leczenie choroby zwyrodnieniowej stawów (OA) kolanowych dostawową iniekcją Synocromu

Konsultacja ortopedyczna - cena od 150 do 300 

Konsultacja ortopedyczna - cena od 150 do 300 
60

Leczenie chorób kręgosłupa

Leczenie dyskopatii 
Inne nazwy:

leczenie choroby krążka międzykręgowego, leczenie bólu kręgosłupa w dyskopatii

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Wojciech Łabędź

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.