lek. Wojciech Łabędź

ortopeda, traumatolog - Poznań

lek. Wojciech Łabędź ortopeda, traumatolog

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Wojciech Łabędź

Lek. Wojciech Łabędź ukończył Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinowskiego w Poznaniu. Posiada tytuł specjalisty w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Mając świadomość ciągłej potrzeby podnoszenia kwalifikacji, regularnie bierze udział w konferencjach naukowych, kursach i szkoleniach organizowanych w kraju i za granicą. 

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. W. Łabędź

Lek. Wojciech Łabędź zajmuje się rozpoznawaniem i leczeniem urazów oraz chorób układu ruchu. Do jego gabinetu zgłaszają się pacjenci cierpiący z powodu dolegliwości bólowych kręgosłupa, w szczególności szyjnego. Posiada duże doświadczenie w leczeniu zwyrodnień i osteoporozy. Zajmuje się również leczeniem urazów, między innymi zwichnięć oraz skręceń.

Zdjęcia lek. Wojciech Łabędź

neoMedica Centrum Medyczne - lek. Wojciech Łabędź

Konsultacje

Konsultacja ortopedyczna 
konsultacja ortopedyczna + USG narządu ruchu - od 270 zł,
konsultacja ortopedyczna + drobny zabieg - od 230 zł,

konsultacja ortopedyczna (lek. A. Stępiński) + pierwsza konsultacja diagnostyczna leczenia zespołów bólowych kręgosłupa terapii McKenzie'go (30 - 60 minut) - 430 zł,
konsultacja ortopedyczna (lek. A. Stępiński) + kontrola terapii McKenzie'go - 300 zł,

podanie PRP (bez kosztu konsultacji ortopedycznej) - 1500 zł
od 150 do 300 

Ortopedia

Drobne zabiegi ambulatoryjne w zakresie ortopedii
Blokada dostawowa
od 200
Blokada w zespołach bólowych
Inne nazwy:
Konsultacja ortopedyczna - cena od 150 do 300 

Konsultacja ortopedyczna - cena od 150 do 300 
od 200
Nakłucie stawu - aspiracja lub wstrzyknięcie leku (mały staw lub kaletka)
Inne nazwy:
Konsultacja ortopedyczna - cena od 150 do 300 

Konsultacja ortopedyczna - cena od 150 do 300 
60

Leczenie chorób kręgosłupa

Leczenie dyskopatii 
od 180 zł

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Wojciech Łabędź

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska