dr n. med. Andrzej Lewicki

urolog - Warszawa

dr n. med. Andrzej Lewicki urolog

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - dr n. med. Andrzej Lewicki

Dr n. med. Andrzej Lewicki to absolwent II Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. W 2009 roku złożył rozprawę doktorską pt.: „Ocena przydatności ultrasonograficznego środka kontrastującego SonoVue w diagnostyce zmian ogniskowych nerek”, otrzymując tytuł doktora nauk medycznych. W tym samym roku zdał europejski egzamin specjalizacyjny (Fellow of European Board of Urology), uzyskując specjalizację w zakresie urologii.

Posiada liczne dyplomy i certyfikaty, w tym Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego, zdobyty w 2002 roku. W 2012 roku zdobył Nagrodę Ministra Zdrowia za monografię pt.: „Ultrasonograficzny atlas zmian ogniskowych nerek”. Jest konsultantem w Roztoczańskiej Szkole Ultrasonografii.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. A. Lewicki

W zakres usług medycznych wykonywanych przez dra n. med. Andrzeja Lewickiego wchodzi urologia oraz ultrasonografia – diagnostyka jamy brzusznej, układu moczowego i moszny, a także badanie gruczołu krokowego.

Zdjęcia dr n. med. Andrzej Lewicki

SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik - dr n. med. Andrzej Lewicki

Diagnostyka i badania

USG narządów wewnętrznych
USG jamy brzusznej 
Inne nazwy:

badanie USG brzucha, badanie ultrasonograficzne jamy brzusznej, diagnostyka USG jamy brzusznej, badanie USG w diagnostyce chorób jamy brzusznej, ultrasonografia jamy brzusznej, USG brzucha i przestrzeni zaotrzewnowej, badanie USG pęcherzyka żółciowego, badanie USG dróg żółciowych, badanie USG trzustki, badanie USG śledziony

160
USG układu moczowego 
Inne nazwy:

badanie USG układu moczowego, badanie USG z oceną nerek i pęcherza moczowego, badanie ultrasonograficzne układu moczowego, diagnostyka USG układu moczowego, badanie USG dróg moczowych

od 150 do 160 
USG prostaty przez powłoki brzuszne 
Inne nazwy:

badanie USG prostaty, USG gruczołu krokowego, badanie ultrasonograficzne gruczołu krokowego, diagnostyka USG stercza przez powłoki brzuszne, USG pęcherzyków nasiennych w niepłodności męskiej przez powłoki brzuszne, USG stercza

od 150 do 160 
USG jąder 
Inne nazwy:

badanie USG jąder, profilaktyczne badanie USG jąder, badanie USG najądrzy, badanie ultrasonograficzne jąder, diagnostyka USG jąder

160

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Andrzej Lewicki

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.