dr n. med. Andrzej Adam Małczyński

urolog, chirurg ogólny - Warszawa

dr n. med. Andrzej Adam Małczyński urolog, chirurg ogólny

Znajomość języków: angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - dr n. med. Andrzej Adam Małczyński

Dr n. med. Andrzej Adam Małczyński jest absolwentem Akademii Medycznej w Lublinie. Posiada specjalizację z chirurgii ogólnej oraz specjalizację II stopnia z dziedziny urologii. W 1996 otrzymał stopień doktora nauk medycznych.

Doktor jest cenionym autorytetem w dziedzinie chirurgii i urologii. Uczestniczy w międzynarodowych badaniach klinicznych dotyczących takich zagadnień jak rak nerki czy zakażenia dróg moczowych. Opublikował wiele artykułów i doniesień naukowych, ponadto jest członkiem prestiżowych towarzystw, między innymi Polskiego Towarzystwa Urologicznego. Doktor zawodowo związany jest z Kliniką Urologii Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. Andrzej Adam Małczyński

Dr n. med. Andrzej Adam Małczyński konsultuje pacjentów ze schorzeniami urologicznymi. Wykonuje USG układu moczowego. Specjalizuje się w zaburzeniach erekcji, ponadto zajmuje się leczeniem nowotworów prostaty oraz jąder.

Zdjęcia dr n. med. Andrzej Adam Małczyński

Premium Medical - dr n. med. Andrzej Adam Małczyński

Konsultacje

Konsultacja urologiczna
170

Diagnostyka i badania

USG narządów wewnętrznych
USG układu moczowego 
Inne nazwy:

badanie USG układu moczowego, badanie USG z oceną nerek i pęcherza moczowego, badanie ultrasonograficzne układu moczowego, diagnostyka USG układu moczowego, badanie USG dróg moczowych

150
USG prostaty przez powłoki brzuszne 
Inne nazwy:

badanie USG prostaty, USG gruczołu krokowego, badanie ultrasonograficzne gruczołu krokowego, diagnostyka USG stercza przez powłoki brzuszne, USG pęcherzyków nasiennych w niepłodności męskiej przez powłoki brzuszne, USG stercza

150
USG jąder 
Inne nazwy:

badanie USG jąder, profilaktyczne badanie USG jąder, badanie USG najądrzy, badanie ultrasonograficzne jąder, diagnostyka USG jąder

150

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Andrzej Adam Małczyński

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.