dr n. med. Andrzej Adam Małczyński

urolog, chirurg ogólny - Warszawa

dr n. med. Andrzej Adam Małczyński urolog, chirurg ogólny

Znajomość języków: angielski

Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne - dr n. med. Andrzej Adam Małczyński

Dr n. med. Andrzej Adam Małczyński jest absolwentem Akademii Medycznej w Lublinie. Posiada specjalizację z chirurgii ogólnej oraz specjalizację II stopnia z dziedziny urologii. W 1996 otrzymał stopień doktora nauk medycznych.

Doktor jest cenionym autorytetem w dziedzinie chirurgii i urologii. Uczestniczy w międzynarodowych badaniach klinicznych dotyczących takich zagadnień jak rak nerki czy zakażenia dróg moczowych. Opublikował wiele artykułów i doniesień naukowych, ponadto jest członkiem prestiżowych towarzystw, między innymi Polskiego Towarzystwa Urologicznego. Doktor zawodowo związany jest z Kliniką Urologii Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. Andrzej Adam Małczyński

Dr n. med. Andrzej Adam Małczyński konsultuje pacjentów ze schorzeniami urologicznymi. Wykonuje USG układu moczowego. Specjalizuje się w zaburzeniach erekcji, ponadto zajmuje się leczeniem nowotworów prostaty oraz jąder.

Zdjęcia dr n. med. Andrzej Adam Małczyński

Premium Medical

Konsultacje

Konsultacja urologiczna
180

Diagnostyka i badania

USG narządów wewnętrznych
USG układu moczowego
150
USG prostaty przez powłoki brzuszne
płatne dodatkowo do ceny konsultacji urologicznej
150
USG jąder
150

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Andrzej Adam Małczyński