dr n. med. Andrzej Suwara

ortopeda, traumatolog - Warszawa

dr n. med. Andrzej Suwara ortopeda, traumatolog

Przyjmuje:

Informacje ogólne – dr n. med. Andrzej Suwara

Dr Andrzej Suwara jest absolwentem Akademii Medycznej w Białymstoku. Od wielu lat należy do kadry Oddziału Ortopedii i Chirurgii Urazowej Szpitala w Starachowicach, jak również do zespołu Kliniki Chirurgii Urazowej i Ortopedii Dorosłych Samodzielnego Szpitala Klinicznego im. Prof. A. Grucy w Otwocku.

W ciągu swojej wieloletniej kariery zawodowej ukończył szereg szkoleń, kursów oraz staży w renomowanych klinikach oraz szpitalach – zarówno w Polsce, jak i za granicą. Między innymi, doskonalił umiejętności w Wojewódzkim Szpitalu Chirurgii Urazowej w Piekarach Śląskich, w Klinice Ortopedii i Chirurgii Ręki AM w Poznaniu, jak również w BMI Edgbaston Hospital w Birmingham oraz Aesculap Akademie w Tuttlingen i Berlinie. Uczył się technik zabiegowych także w Keble College w Oxfordzie oraz w placówkach medycznych w Belgii (Az Nikolaas, European Centre for Knee Research, Heilig Hart Hospital, Salvator Hospital Hasselt).

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. A. Suwara

Dr n. med. Andrzej Suwara to ortopeda z II stopniem specjalizacji, posiadający wieloletnie doświadczenie zawodowe. Specjalizuje się w leczeniu schorzeń kręgosłupa i stawów obwodowych. Należy do grona nielicznych lekarzy przeprowadzających zabiegi endoprotezoplastyki stawów (biodrowego, kolanowego, skokowego i ramiennego) oraz operacje rekonstrukcyjne u osób z wadliwie wygojonymi złamaniami.

Zdjęcia dr n. med. Andrzej Suwara

Horizon Medical Center - dr n. med. Andrzej Suwara

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Andrzej Suwara

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska