dr n. med. Andrzej Tomczyk

chirurg dziecięcy, chirurg ogólny, chirurg plastyczny - Tychy

dr n. med. Andrzej Tomczyk chirurg dziecięcy, chirurg ogólny, chirurg plastyczny

Znajomość języków: polskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - dr n. med. Andrzej Tomczyk

Dr n. med. Andrzej Tomczyk to wykwalifikowany chirurg. W 1998 roku złożył egzamin specjalizacyjny, uzyskując tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii dziecięcej.

Jest członkiem Śląskiej Izby Lekarskiej w Katowicach.

Zdjęcia dr n. med. Andrzej Tomczyk

Medicus Estetic - dr n. med. Andrzej Tomczyk

Konsultacje

Konsultacja chirurga dziecięcego 
150 zł - konsultacja z USG bioderek u dzieci do 1. r.ż;
150 zł - USG z konsultacją
150 Rozwiń szczegóły

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Andrzej Tomczyk

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska