dr n. med. Andrzej Ziółkowski

ortopeda, traumatolog - Warszawa

dr n. med. Andrzej Ziółkowski ortopeda, traumatolog

Nr PWZ: 5174103

Znajomość języków: polski, angielski, rosyjski

Przyjmuje:

Informacje ogólne - dr n. med. Andrzej Ziółkowski

Dr n. med. Andrzej Ziółkowski posiada ponad 30-letnie doświadczenie kliniczne. Ukończył studia w Akademii Medycznej w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywał, między innymi,  na Oddziale Ortopedii Dziecięcej Szpitala Klinicznego im. prof. A. Grucy w Otwocku oraz w Szpitalu Miejskim w Garwolinie. W swojej karierze zawodowej był współpracownikiem Kliniki Chirurgii Urazowej Narządu Ruchu i Ortopedii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie oraz Oddziału Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej Szpitala Dziecięcego im. prof. J. Bogdanowicza w Warszawie. 

Doktor jest uznanym autorytetem leczenia urazów narządu ruchu dzieci. W 1987 roku ukończył specjalizację z ortopedii i traumatologii. Jest lekarzem bezustannie podnoszącym swoje kwalifikacje zawodowe i umiejętności praktyczne. Bierze czynny udział w licznych konferencjach medycznych oraz kursach specjalistycznych z zakresu ortopedii i traumatologii dziecięcej. Doktor Ziółkowski jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. Andrzej Ziółkowski

Dr n. med. Andrzej Ziółkowski konsultuje pacjentów ortopedycznych. Zajmuje się, między innymi, wykonywaniem profilaktycznych badań USG stawów biodrowych u noworodków i niemowląt. Wdraża leczenie zachowawcze, a w razie konieczności przeprowadza zabiegi operacyjne z zakresu ortopedii u dzieci i młodzieży. Doktor przeprowadza kompleksową diagnostykę oraz leczenie takich schorzeń oraz wad jak dysplazja stawów biodrowych, skolioza czy plecy okrągłe. Ponadto zajmuje się leczeniem bóli mięśni i stawów, a także urazów sportowych u dzieci i młodzieży.

Premium Medical - dr n. med. Andrzej Ziółkowski

Diagnostyka i badania

USG dzieci
USG stawów biodrowych noworodka 
Inne nazwy:

USG bioderek dzieci, badanie USG stawów biodrowych noworodka, USG stawów biodrowych niemowląt, badanie ultrasonograficzne stawów biodrowych dzieci, diagnostyka USG stawów biodrowych dziecka, USG stawów biodrowych u dzieci (preluksacyjne)

od 150 do 280 

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Andrzej Ziółkowski

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.