mgr Anita Sęk

dietetyk kliniczny - Warszawa

mgr Anita Sęk dietetyk kliniczny

Znajomość języków: polskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne – mgr Anita Sęk

Mgr Anita Sęk ukończyła Uniwersytet Łódzki oraz Akademię Humanistyczno-Ekonomiczną w Łodzi. Obecnie pracuje w charakterze wykładowcy na szkoleniach instruktorów fitness oraz jako dietetyk w przedszkolu – edukuje rodziców w prawidłowym doborze składu posiłków dla dzieci. Ponadto zajmuje się prowadzeniem terapii żywieniowych w jednostkach klinicznych. 

Zabiegi, w których specjalizuje się mgr A. Sęk

Mgr Anita Sęk w swojej codziennej pracy świadczy usługi z zakresu prawidłowego doboru diet dla dzieci i dorosłych. Swoim klientom oferuje wsparcie psycho-dietetyczne, układa plany żywieniowe oraz zajmuje się poradnictwem w przypadku chorób dietozależnych (insulinooporność, otyłość, cukrzyca typu 2, choroby układu krążenia, tarczycy oraz układu pokarmowego).

Zdjęcia mgr Anita Sęk

Centrum Medyczne BEST-MED - mgr Anita Sęk

Konsultacje

Konsultacja dietetyczna 
200 zł - pierwsza wizyta,
150 zł - kolejna wizyta
200

Dietetyka

Pierwsza wizyta - konsultacja + analiza składu ciała 
250 zł - pierwsza wizyta,
150 zł - kolejne wizyty
250
Analiza składu ciała
50

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty mgr Anita Sęk

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska