lek. Anna Aseńko

chirurg ogólny, lekarz medycyny estetycznej - Szczecin, Kraków

lek. Anna Aseńko chirurg ogólny, lekarz medycyny estetycznej

Znajomość języków: angielski

Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne - lek. Anna Aseńko

Lek. med. Anna Aseńko jest lekarzem medycyny oraz magistrem biologii molekularnej. Ukończyła studia medyczne na  Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Pracowała jako chirurg oraz wykładowca w I Katedrze Chirurgii Ogólnej Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, a także w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Od 2014 roku jest specjalistą chirurgii. W tym samym roku zdobyła tytuł lekarza medycyny estetycznej – jest absolwentką prestiżowej Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. 

Odbyła liczne staże zagraniczne, między innymi w Stanach Zjednoczonych, Brazylii oraz w Niemczech. Od kilku lat systematycznie rozwija swoją wiedzę i podwyższa kwalifikacje w zakresie medycyny estetycznej, chirurgii ogólnej i plastycznej. Uczestniczy w specjalistycznych kursach i konferencjach naukowych.

Lek. med. Anna Aseńko należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. Anna Aseńko

Lek. med. Anna Aseńko jest specjalistą chirurgii oraz medycyny estetycznej. Przeprowadza zabiegi z zakresu medycyny przeciwstarzeniowej. Leczy drobne defekty i niedoskonałości skóry, takie jak przebarwienia i zmiany skórne. Wykonuje zabiegi u osób z problemem nadpotliwości i wypadania włosów. Wypełnia zmarszczki kwasem hialuronowym oraz osoczem bogatopłytkowym uzyskanym od pacjenta. Wykonuje zabiegi rewitalizująco-odmładzające cerę. Swoim pacjentom oferuje również mezoterapię oraz peelingi chemiczne. Zajmuje się leczeniem cellulitu i usuwaniem rozstępów, ponadto redukuje tkankę tłuszczową. Stosuje nici liftingujące, które pozwalają uzyskać efekty liftingu bez użycia skalpela. Przeprowadza terapię z wykorzystaniem toksyny botulinowej. 

Zabiegi przeprowadzane przez lek. med. Annę Aseńko umożliwiają pacjentom utrzymanie zdrowego i młodego wyglądu.

Zdjęcia lek. Anna Aseńko

Dom Lekarski Centrum Medyczne

SCM Estetic

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.