lek. Anna Dyczkowska

okulista - Warszawa

lek. Anna Dyczkowska okulista

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Anna Dyczkowska

Lek. Anna Dyczkowska pracuje w zawodzie lekarza od 1996 roku, kiedy ukończyła studia medyczne na Akademii Medycznej w Gdańsku. Specjalizację z okulistyki uzyskała w Klinice Okulistyki Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego SPSK im. Prof. Orłowskiego w Warszawie. Jest perfekcjonistką, dąży do samodoskonalenia zawodowego, dlatego sukcesywnie podnosi swoje kwalifikacje poprzez czynne uczestnictwo w konferencjach naukowych i specjalistycznych kursach. Zawodowo jest również związana z Oddziałem Okulistycznym Szpitala Dziecięcego im. Prof. Bogdanowicza w Warszawie oraz kliniką chirurgii okulistycznej w Dublinie w Irlandii.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. Anna Dyczkowska

Lek. Anna Dyczkowska specjalizuje się w leczeniu chorób przedniego odcinka oczu. Diagnozuje oraz leczy zespół suchego oka, zapalenia oraz alergie. Zajmuje się leczeniem chorób oczu współistniejących z chorobami ogólnymi, układowymi oraz reumatycznymi. Przyjmuje pacjentów dorosłych oraz dzieci i młodzież. Doktor Dyczkowska zajmuje się również aplikacją różnego rodzaju soczewek kontaktowych u dorosłych i młodzieży, nie poprzestając jedynie na doborze samych soczewek, ale także przeprowadzając szczegółowe szkolenie z ich bezpiecznego użytkowania.

Zdjęcia lek. Anna Dyczkowska

Centrum Okulistyczne Optimum - lek. Anna Dyczkowska

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Anna Dyczkowska

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.