lek. Anna Dzimińska-Ilewicz

okulista - Gliwice

lek. Anna Dzimińska-Ilewicz okulista

Znajomość języków: angielski

Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne – lek. Anna Dzimińska-Ilewicz

Lek. Anna Dzimińska-Ilewicz ukończyła studia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Ponadto jest absolwentką studiów podyplomowych na kierunku kosmetologia dla lekarzy. Posiada tytuł specjalisty okulistyki. Zawodowo od wielu lat związana jest z Oddziałem Okulistyki Szpitala Wielospecjalistycznego w Gliwicach.

Doktor Dzimińska-Ilewicz ukończyła szereg kursów i szkoleń z zakresu okulistyki i medycyny estetycznej, która jest jej drugą pasją. Sukcesywnie bierze udział w kolejnych konferencjach naukowych i warsztatach, na których doskonali swoje umiejętności i zdobywa nowe kwalifikacje zawodowe.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. A. Dzimińska-Ilewicz

Lek. Anna Dzimińska-Ilewicz zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób oczu. Szczególną uwagę poświęca estetyce oka. Proponuje swoim pacjentom korekcje opadających powiek za pomocą generatora plazmy Plexr, ponadto oferuje zabiegi wygładzania zmarszczek i rewitalizacji skóry osoczem bogatopłytkowym. 

Klinika AKMED

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Anna Dzimińska-Ilewicz