lek. Anna Dzimińska-Ilewicz

okulista - Gliwice

lek. Anna Dzimińska-Ilewicz okulista

Znajomość języków: angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne – lek. Anna Dzimińska-Ilewicz

Lek. Anna Dzimińska-Ilewicz ukończyła studia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Ponadto jest absolwentką studiów podyplomowych na kierunku kosmetologia dla lekarzy. Posiada tytuł specjalisty okulistyki. Zawodowo od wielu lat związana jest z Oddziałem Okulistyki Szpitala Wielospecjalistycznego w Gliwicach.

Doktor Dzimińska-Ilewicz ukończyła szereg kursów i szkoleń z zakresu okulistyki i medycyny estetycznej, która jest jej drugą pasją. Sukcesywnie bierze udział w kolejnych konferencjach naukowych i warsztatach, na których doskonali swoje umiejętności i zdobywa nowe kwalifikacje zawodowe.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. A. Dzimińska-Ilewicz

Lek. Anna Dzimińska-Ilewicz zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób oczu. Szczególną uwagę poświęca estetyce oka. Proponuje swoim pacjentom korekcje opadających powiek za pomocą generatora plazmy Plexr, ponadto oferuje zabiegi wygładzania zmarszczek i rewitalizacji skóry osoczem bogatopłytkowym. 

Klinika AKMED - lek. Anna Dzimińska-Ilewicz

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Anna Dzimińska-Ilewicz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska