lek. Anna Grodecka

lekarz medycyny estetycznej - Kraków

lek. Anna Grodecka lekarz medycyny estetycznej

Znajomość języków: polski, angielski

Przyjmuje:

Informacje ogólne - lek. med. Anna Grodecka 

Lek. med. Anna Grodecka ukończyła studia medyczne w Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Po uzyskaniu dyplomu pracowała jako lekarz anestezjolog w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie. W Katedrze Anestezjologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego poświęciła się pracy naukowej oraz dydaktycznej, nauczając zawodu studentów Wydziału Lekarskiego. Pracowała także ze studentami School Of Medicine in English. W 2009 roku związała się z medycyną estetyczną. Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w kursach specjalistycznych w kraju oraz poza jego granicami.

Lek. med. Anna Grodecka jest członkiem stowarzyszeń: Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego oraz World Society Interdisciplinary AntiAging Medicine (WOSIAM). Posiada certyfikat instruktora ETC Polskiej Rady Resuscytacji.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. med. Anna Grodecka

Lek. med. Anna Grodecka przeprowadza zabiegi medycyny estetycznej. Wykonuje iniekcje z toksyny botulinowej. Stosuje kwas hialuronowy w wypełnianiu zmarszczek oraz podnoszeniu owalu twarzy. Przeprowadza zabiegi laserowe, redukuje widoczność rozstępów, usuwa przebarwienia oraz blizny. Wykonuje zabiegi redukcji i przeszczepu tkanki tłuszczowej. Stosuje nici liftingujące w celu likwidacji zmarszczek oraz wymodelowania twarzy. Przeprowadza również zabiegi rewitalizujące okolice intymne.

Zdjęcia lek. Anna Grodecka

Instytut Medycyny Estetycznej MEDESTETIS - lek. Anna Grodecka

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Anna Grodecka

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.