r

lek. Anna Krześniak

ortopeda, lekarz medycyny estetycznej - Warszawa

lek. Anna Krześniak ortopeda, lekarz medycyny estetycznej Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne – lek. Anna Krześniak

Lek. Anna Krześniak ukończyła studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Głównym przedmiotem jej zainteresowań zawodowych jest regeneracja tkanek – zarówno w medycynie estetycznej, jak i ortopedii. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w kolejnych szkoleniach oraz kursach doskonalących.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. A. Krześniak

Lek. Anna Krześniak jest lekarzem ortopedą, lekarzem medycyny estetycznej i regeneracyjnej. W codziennej pracy skupia się na stymulacji organizmu do odnowy i bazowaniu na jego potencjale regeneracyjnym, a nie zastępowaniu chorych elementów sztucznymi (implantami). Dotyczy to zarówno medycyny estetycznej, w której kładzie nacisk na uzyskanie naturalnego efektu, jak i ortopedii, w ramach której leczy głównie schorzenia stawów – uszkodzenia chrząstki stawowej.

Zdjęcia lek. Anna Krześniak

Horizon Medical Center

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Anna Krześniak