lek. dent. Anna Kuryk

stomatolog - Luboń, Poznań

lek. dent. Anna Kuryk stomatolog

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne – lek. dent. Anna Kuryk

Ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Jest również absolwentką studiów na kierunku biotechnologia medyczna.

W ramach wolontariatu prowadziła szereg akcji edukacyjnych na temat higieny jamy ustnej. Lekarz z powołania. Wierzy, ze zrozumienie problemu, zaangażowanie i indywidualne podejście do pacjenta to klucz do sukcesu w procesie leczenia.

Satysfakcję sprawia jej praca zarówno z najmłodszymi, jak i dorosłymi pacjentami.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. dent. A. Kuryk

Wykonuje zabiegi: leczenie kanałowe zębów, usuwanie zębów stałych, leczenie zębów stałych, leczenie z użyciem gazu rozweselającego, leczenie zębów mlecznych, usuwanie zębów mlecznych, lakowanie, fluoryzacja.

Zdjęcia lek. dent. Anna Kuryk

Medicadent & Żyrafa Zębala - lek. dent. Anna Kuryk

Żyrafa Zębala Stomatologia Dziecięca - lek. dent. Anna Kuryk

Gabinety Stomatologiczne Medicadent Poznań - lek. dent. Anna Kuryk

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. dent. Anna Kuryk

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska