lek. dent. Anna Przybyła

stomatolog - Katowice

lek. dent. Anna Przybyła stomatolog

Znajomość języków: polski, angielski, hiszpańskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. dent. A. Przybyła

Lekarz dentysta Anna Przybyła to absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego (uzyskała dyplom w 2009 roku). W czasie studiów aktywnie udzielała się w kole chirurgii stomatologicznej. Jest członkiem Beskidzkiej Izby Lekarskiej w Bielsku Białej. Studia podyplomowe i szereg kursów z dziedziny implantologii i stomatologii estetycznej przeszła w Hiszpanii, odbyła tam praktyki i staż.

Obecnie regularnie uczestniczy w szkoleniach z zakresu periodontologii, protetyki i implantologii. Między innymi, w 2010 roku odbyła w Sopocie kurs pod nazwą „Innowacyjne metody preparacji pod korony i mosty" oraz „Licówki i wkłady pełnoceramiczne". Natomiast w 2011 roku przeszła podyplomowy kurs medyczny dla lekarzy stomatologów: "Kurs podstawowy z zakresu implantoprotetyki stomatologicznej". Szkolenie było zorganizowane przez krakowską Klinikę Implantologiczno-Stomatologiczną. W tym samym roku uczestniczyła w doskonalącym kursie medycznym "Prawidłowa diagnostyka kluczem do efektywnego leczenia", zorganizowanym przez Katedrę Periodontologii i Klinicznej Patologii Jamy Ustnej IS CMUJ w Krakowie. Do jej głównych zawodowych zainteresowań należą: implantologia, protetyka oraz periodontologia. Natomiast prywatnie lubi pływanie – w czasie studiów należała do sekcji pływackiej.

Osiągnięcia lekarza

 Lek. dent. Anna Przybyła doskonaliła się w klinice Clidentart w Barcelonie, wykonywała zabiegi stomatologiczne również w Institutos Odontológicos. W jednej z najnowocześniejszych hiszpańskich placówek, Clinica Aparicio (klinice należącej do Grupo Sanitario), poznawała minimalnie inwazyjne techniki stomatologiczne. Nie tylko poszerzyło to jej wiedzę i umiejętności – leczeni przez nią zagraniczni pacjenci mogą czuć się komfortowo, ponieważ specjalistka biegle posługuje się językiem angielskim i hiszpańskim. Wciąż poszerza swoje umiejętności, ucząc się od profesjonalistów. W 2012 roku przeszła kurs praktyczny z zakresu wykonywania protez całkowitych. Prowadzili go mdt. Franco Fares i prof. dr. Andrea Borracchini. Regularnie uczestniczy także w kongresach i zjazdach naukowych. Między innymi, brała udział w I oraz II Kongresie MIS Iberica. Oba miały miejsce w Barcelonie i odbywały się, odpowiednio, w 2010 i 2011 roku.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. dent. A. Przybyła

W Dentim Clinic zajmuje się protetyką oraz leczeniem zachowawczym dzieci i dorosłych. Leczy próchnicę, usuwa ubytki,  a także pomaga małym pacjentom przełamać strach. Kiedy zaś zachodzi taka potrzeba, stosuje znieczulanie gazem rozweselającym. Wykonuje zabiegi oczyszczające zęby z osadów i kamienia - stosuje skaling i polerowanie. Przeprowadza zabiegi laserowego podcinania wędzidełka, a także wprowadza estetyczne wypełnienia zębów stałych i kolorowe wypełnienia zębów mlecznych.

Klinika jest jednym z partnerów corocznej akcji „Metamorfozy z Dziennikiem Zachodnim". W ramach programu, w 2012 roku, lek. dent. Anna Przybyła przeprowadzała zabiegi stomatologiczne uczestniczek.

Zdjęcia lek. dent. Anna Przybyła

Dentim Clinic Centrum Implantologii i Ortodoncji

Konsultacje

Konsultacja protetyczna
200

Stomatologia

Stomatologia zachowawcza
Wypełnianie ubytków
Wypełnienie ubytku światłoutwardzalne
od 360
Stomatologia dziecięca - leczenie zębów mlecznych
Wizyta adaptacyjna dziecka
150
Sedacja podtlenkiem azotu
cena za 1h;
maseczka do gazu rozweselającego wielokrotnego użytku - 100 zł
280
Wypełnienia w zębach mlecznych
Wypełnienie kolorowe Twinky Star
280
Znieczulenia w zabiegach stomatologicznych
Znieczulenie podtlenkiem azotu
cena za godzinę
280

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.