lek. Anna Stepowicz

ginekolog-położnik - Łódź

lek. Anna Stepowicz ginekolog-położnik

Znajomość języków: angielski, niemiecki, holenderskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne – lek. Anna Stepowicz

Lek. Anna Stepowicz jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi – w 2011 roku ukończyła studia z wyróżnieniem. Staż podyplomowy odbyła w łódzkim szpitalu MSWiA. Uczyła się zarówno w kraju, jak i za granicą, m.in. w ramach programu Erasmus studiowała w Belgii, w Uniwersytecie w Antwerpii. Ponadto wzięła udział w szeregu staży doskonalących jej umiejętności z zakresu położnictwa i ginekologii – w tym w Holandii (Onze Lieve Vrouwe Gasthuis, Amsterdam), Irlandii (EMC Health Care Ltd., Dublin) oraz Szkocji (Ninewells Hospital and Medical School, Dundee).

Aktualnie jest w trakcie specjalizacji w dziedzinie położnictwa i ginekologii. Pracuje w charakterze lekarza rezydenta w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki – w bloku porodowym i patologii ciąży w Klinice Położnictwa, Perinatologii i Ginekologii oraz w Klinice Ginekologii Operacyjnej i Ginekologii Onkologicznej. Obejmuje również dyżury w bloku porodowym Szpitala PRO-FAMILIA w Łodzi oraz w Oddziale Klinicznym Położnictwa i Perinatologii SPDSK w Warszawie.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. A. Stepowicz

Lek. Anna Stepowicz zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń ginekologicznych. Pomaga kobietom z problemem nietrzymania moczu, zaburzeń miesiączkowania oraz infekcjami narządu rodnego, leczy także zmiany szyjki macicy, torbiele jajników i mięśniaki. Wykorzystuje lasery w korekcji blizn krocza oraz po cięciu cesarskim, w rewitalizacji pochwy i sromu oraz w obkurczaniu pochwy. Prowadzi laseroterapię wysiłkowego nietrzymania moczu. Opiekuje się pacjentkami w ciąży. 

Zdjęcia lek. Anna Stepowicz

Multi Clinic Centrum Medyczne

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Anna Stepowicz