dr hab. n. med. Anna Wiechowska-Kozłowska

lekarz chorób wewnętrznych, gastrolog

dr hab. n. med. Anna Wiechowska-Kozłowska lekarz chorób wewnętrznych, gastrolog

Znajomość języków: angielski

Informacje ogólne – dr hab. n. med. Anna Wiechowska-Kozłowska

Dr hab. n. med. Anna Wiechowska-Kozłowska jest absolwentką I Wydziału Lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Specjalizację I stopnia z dziedziny chorób wewnętrznych otrzymała w 1991 roku, następnie kontynuowała edukację, uzyskując w 1998 roku tytuł specjalisty II stopnia w tej dziedzinie. W tym samym roku przedstawiła komisji egzaminacyjnej Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie swoją rozprawę doktorską pt.: "Czy w aktualnym rozpoznawaniu raka żołądka występuje zjawisko opóźnionej diagnostyki?", za którą przyznano jej tytuł doktora nauk medycznych. W 2004 roku złożyła kolejny egzamin, uzyskując specjalizację z gastroenterologii. W 2013 roku zdobyła tytuł doktora habilitowanego nauk medycznych na podstawie cyklu prac pt.: „Ocena roli i miejsca endosonografii (EUS) w rozpoznawaniu i diagnostyce różnicowej cech nadciśnienia wrotnego” oraz 25 prac naukowych o łącznym współczynniku oddziaływania (IF) 34.113pkt.

W latach 1991-2007 była pracownikiem Kliniki Gastroenterologii PAM w Szczecinie. Pracowała w placówce jako lekarz stażysta, następnie asystent, a od 1999 roku – jako adiunkt. Od 2007 roku jest kierownikiem Pracowni Endoskopii Szpitala MSW w Szczecinie. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń przewodu pokarmowego pod kontrolą endosonografii (EUS).

Odbyła szereg zagranicznych szkoleń i staży (m.in. UH Birmingham, Charite Berlin, Eppendorf Hamburg czy AMC Amsterdam).

Doktor Wiechowska-Kozłowska jest często zapraszana do prowadzenia szkoleń, pokazów badań oraz wykładów. Jako krajowy ekspert cieszy się uznaniem zarówno w środowisku medycznym, jak i wśród pacjentów.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr hab. n. med. A. Wiechowska-Kozłowska

Dr hab. n. med. Anna Wiechowska-Kozłowska jest specjalistą w dziedzinie chorób wewnętrznych i gastroenterologii. Przeprowadza badania endoskopowe (gastroskopia, kolonoskopia), wykonuje zabiegi z użyciem kapsułek endoskopowych oraz balona żołądkowego. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe w zakresie diagnostyki i leczenia chorób przewodu pokarmowego.

Zdjęcia dr hab. n. med. Anna Wiechowska-Kozłowska

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr hab. n. med. Anna Wiechowska-Kozłowska