lek. Anna Żbikowska-Kostrzewa

dermatolog, wenerolog - Warszawa

lek. Anna Żbikowska-Kostrzewa dermatolog, wenerolog

Znajomość języków: angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne – lek. Anna Żbikowska-Kostrzewa

Lek. Anna Żbikowska-Kostrzewa w 1993 roku ukończyła studia na I Wydziale Akademii Medycznej w Warszawie. Kolejnym krokiem w jej karierze zawodowej było złożenie egzaminu specjalizacyjnego z zakresu dermatologii i wenerologii i uzyskanie specjalizacji w tej dziedzinie. Miało to miejsce w 1998 roku.

Doktor należy do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD) oraz do Międzynarodowego Towarzystwa Dermatoskopii (IDS). Ponadto jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologii Estetycznej i Kosmetycznej (ESCAD).

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. A. Żbikowska-Kostrzewa

Lek. Anna Żbikowska-Kostrzewa to dermatolog z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. W codziennej pracy zajmuje się konsultowaniem pacjentów z zakresu dermatologii ogólnej, zabiegowej oraz estetycznej. Przeprowadza diagnostykę zmian skórnych (badania videodermatoskopowe i dermatoskopowe), leczy schorzenia takie jak m.in. łuszczyca, łojotokowe zapalenie skóry, trądzik zwykły oraz młodzieńczy. Pomaga osobom dotkniętym problemem choroby przenoszonej drogą płciową. Leczy schorzenia włosów i paznokci, zajmuje się diagnostyką zmian barwnikowych. Ma olbrzymie doświadczenie w leczeniu rozstępów i przebarwień skórnych. W zakres wykonywanych przez nią zabiegów wchodzi usuwanie zmian typu brodawki, włókniaki i narośla skórne – doktor przeprowadza zabiegi kriochirurgiczne oraz elektrokoagulację.

Klinika Medyczna Wilmed - lek. Anna Żbikowska-Kostrzewa

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Anna Żbikowska-Kostrzewa

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska