dr n. med. Antonina Sobieszczańska-Jabłońska

endokrynolog, ginekolog-położnik - Płock

dr n. med. Antonina Sobieszczańska-Jabłońska endokrynolog, ginekolog-położnik

Znajomość języków: polskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne – dr n. med. Antonina Sobieszczańska-Jabłońska

Dr n. med. Antonina Sobieszczańska-Jabłońska ukończyła w 1984 roku Wydział Lekarski na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Tytuł specjalisty I i II stopnia z ginekologii i położnictwa otrzymała w latach (odpowiednio) 1988 i 1992. W 1995 r. po zdaniu egzaminu specjalizacyjnego otrzymała tytuł specjalisty II stopnia z zakresu endokrynologii. W roku 1998 otrzymała tytuł doktora nauk medycznych po obronie pracy doktorskiej na temat nadmiernej stymulacji tarczycy u kobiet ciężarnych i noworodków na Wydziale Lekarskim Łódzkiej Akademii Medycznej. Jest autorką wielu publikacji naukowych.

Była pracownikiem Przychodni Specjalistycznej Instytutu „Centrum Zdrowia Matki Polki”. Aktualnie pracuje jako starszy asystent Kliniki Endokrynologii i Chorób Metabolicznych Instytutu „Centrum Zdrowia Matki Polki”.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. Antonina Sobieszczańska-Jabłońska

Dr n. med. Antonina Sobieszczańska-Jabłońska prowadzi konsultacje z zakresu endokrynologii oraz diagnostyki i leczenia endokrynologicznych przyczyn niepłodności. Specjalizuje się w leczeniu chorób tarczycy, m.in. nadczynności i niedoczynności, guzów, chorób endokrynologicznych, zwłaszcza u kobiet w ciąży, w leczeniu przyczyn zaburzeń miesiączkowania, hiperandrogenizmu oraz zespołu policystycznych jajników.

Centrum Medyczne Prestige Medical - dr n. med. Antonina Sobieszczańska-Jabłońska

Przepraszamy, aktualnie nie umawiamy wizyt do Centrum Medyczne Prestige Medical.

Konsultacje

Konsultacja endokrynologiczna 
130 zł - kolejna konsultacja

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Antonina Sobieszczańska-Jabłońska

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska