prof. dr hab. Artur Jakimiuk

ginekolog, ginekolog-położnik, ginekolog-onkolog - Warszawa

prof. dr hab. Artur Jakimiuk ginekolog, ginekolog-położnik, ginekolog-onkolog

Przyjmuje:

Informacje ogólne - prof. dr hab. Artur Jakimiuk

Prof. dr hab. Artur Jakimiuk jest znanym i szanowanym w środowisku medycznym ginekologiem położnikiem i ginekologiem onkologiem. Prawo wykonywania zawodu posiada od 1986 roku i od tego czasu stale poszerza swoją wiedzę,  przechodząc przez kolejne szczeble kariery naukowej. Posiada specjalizacje I i II stopnia z ginekologii i położnictwa oraz specjalizację z ginekologii onkologicznej. Pracę doktorską obronił w 1990 roku w Akademii Medycznej w Lublinie, otrzymując tym samym tytuł doktora nauk medycznych. Habilitował się w 2000 roku (także w Akademii Medycznej w Lublinie), a trzy lata później otrzymał tytuł profesora.

Posiada bogate doświadczenie zawodowe, które nabywał, pracując jako kierownik Kliniki Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA, kierownik Zakładu Zdrowia Prokreacyjnego Instytut Matki i Dziecka oraz profesor zwyczajny Instytutu Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej im. Mirosława Mossakowskiego Polskiej Akademii Nauk. Profesor Jakimiuk udziela się także naukowo, wykładając zagadnienia związane z onkologią ginekologiczną, położnictwem i chorobami kobiecymi na krajowych i zagranicznych uczelniach, takich jak np. Akademia Medyczna w Lublinie, University of California oraz Brooklyn Fertility Institute. W swoim dorobku posiada ponad 100 artykułów naukowych opublikowanych w prestiżowych międzynarodowych pismach medycznych.

Jego olbrzymi wkład w rozwój ginekologii oraz położnictwa został doceniony i nagrodzony m.in. przez Kościuszko Foundation Scholarship i Ernst Schering Postdoctoral Scholarship. Profesor Jakimiuk jest również laureatem Nagrody Naukowej Ministra Zdrowia i Opieki Społecznej, a także Nagrody Rektora za Osiągnięcia Naukowe, przyznanej przez Akademię Medyczną w Lublinie. Jest też członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwa Biochemicznego, Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego oraz International Society of Gynecological Endocrinology.

Czytaj więcej 

Zabiegi, w których specjalizuje się prof. dr hab. A. Jakimiuk

Prof. dr hab. Artur Jakimiuk specjalizuje się w ginekologii ogólnej, estetycznej, onkologicznej oraz położnictwie. Lekarz kompleksowo prowadzi swoje pacjentki przez każdy etap ciąży, skończywszy na porodzie, łącznie z monitorowaniem czynności serca płodu. Wykonuje badania USG dopochwowe  oraz piersi, a także pobiera wymaz do badania cytologicznego.  Ponadto usuwa mięśniaki i nadżerki macicy. Profesor Jakimiuk przeprowadza też operacje wad wrodzonych pochwy, macicy i przydatków oraz wykonuje biopsję endometrium.

Zdjęcia prof. dr hab. Artur Jakimiuk

Kaar-Med Prywatna Poliklinika - prof. dr hab. Artur Jakimiuk

Konsultacje

Konsultacja ginekologiczna profesorska 
u prof. dr n. med. Artura Jakimiuka
300

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty prof. dr hab. Artur Jakimiuk

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.