lek. Artur Kucharski

ginekolog-położnik - Jelenia Góra, Komorowice, Wrocław

lek. Artur Kucharski ginekolog-położnik

Znajomość języków: angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne – lek. Artur Kucharski

Lek. Artur Kucharski jest absolwentem Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu Collegium Medicum w Bydgoszczy. Posiada tytuł specjalisty z zakresu położnictwa i ginekologii – w 2001 roku zdał z wyróżnieniem egzamin specjalizacyjny. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w największym oddziale ginekologiczno-położniczym na terenie Dolnego śląska, w Szpitalu Specjalistycznym im. A. Falkiewicza we Wrocławiu, gdzie pracował jako starszy asystent. W 2015 roku obejmował stanowisko kierownika oddziału ginekologiczno-położniczego Szpitala EMC w Lubinie. Aktualnie przyjmuje pacjentów w kilku renomowanych wrocławskich placówkach.

Jest lekarzem świadomym nieustannej potrzeby podwyższania kwalifikacji i doskonalenia umiejętności. Systematycznie uczestniczy w kongresach i sympozjach naukowych oraz specjalistycznych kursach i szkoleniach, między innymi z zakresu ginekologii estetycznej i laseroterapii. Swoją wiedzą dzieli się z innymi – jest autorem licznych publikacji naukowych, a także stałym konsultantem takich czasopism jak "Mamo, to ja" i "Twój Maluszek". Należy do Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. A. Kucharski

Lek. Artur Kucharski posiada duże doświadczenie w zakresie wykonywania plastyki pochwy i krocza u kobiet z uszkodzeniami mięśni dna macicy po porodach. Wykonał wiele zabiegów laparoskopowych i histeroskopowych. Jest profesjonalistą, który zawsze dąży do uzyskania jak najlepszego efektu kosmetycznego przeprowadzanych procedur. Opiekuje się kobietami ciężarnymi, pomaga również kobietom borykającym się z infekcjami i stanami zapalnymi dróg rodnych, zaburzeniami miesiączkowania czy dolegliwościami związanymi z menopauzą.

Zdjęcia lek. Artur Kucharski

KCM Clinic - lek. Artur Kucharski

Konsultacje

Konsultacja ginekologiczna 
z USG narządów rodnych - 200 zł
140

Orthos Szpital Wielospecjalistyczny - lek. Artur Kucharski

KCM Clinic Wrocław - Leczenie Otyłości - lek. Artur Kucharski

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Artur Kucharski

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.