lek. Barbara Gałusza

laryngolog - Warszawa

lek. Barbara Gałusza laryngolog

Przyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Barbara Gałusza

Lek. Barbara Gałusza ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie. Jest młodą i ambitną specjalistką, która cały czas poszerza swoje kompetencje poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. B. Gałusza

Lek. Barbara Gałusza w codziennej pracy zajmuje się świadczeniem usług z zakresu laryngologii.

Gabinet Lekarski TOMMED - lek. Barbara Gałusza

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Barbara Gałusza

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska