dr n. med. Barbara Krupa-Szafran

okulista - Sopot

dr n. med. Barbara Krupa-Szafran okulista

Znajomość języków: polskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - dr n. med. Barbara Krupa-Szafran

Dr n. med. Barbara Krupa-Szafran jest lekarzem specjalistą II stopnia w dziedzinie okulistyki, mogącym się poszczycić wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Przez 15 lat pracowała na stanowisku Ordynatora Oddziału Okulistyki Szpitala Specjalistycznego im. F. Ceynowy w Wejcherowie. Od 1986 roku pełni funkcję zastępcy Ordynatora Oddziału Okulistycznego Szpitala Specjalistycznego im. św. Wojciecha w Gdańsku-Zaspie.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. B. Krupa-Szafran

Doktor Krupa-Szafran specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób oczu, a także w chirurgii okulistycznej. W swojej codziennej pracy zajmuje się kwalifikowaniem pacjentów do zabiegu, ponadto diagnozuje i leczy choroby narządu wzroku. Jest także chirurgiem wykonującym zabiegi okulistyczne – zajmuje się w szczególności operacyjnym leczeniem zaćmy.

Zdjęcia dr n. med. Barbara Krupa-Szafran

Centrum Medyczne KARDIOTEL-BLIKPOL - dr n. med. Barbara Krupa-Szafran

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Barbara Krupa-Szafran

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska