lek. Barbara Offert

chirurg dziecięcy, lekarz medycyny estetycznej - Warszawa

Informacje ogólne - lek. Barbara Offert

Lek. Barbara Offert pracuje w zawodzie lekarza od 2004, kiedy ukończyła studia medyczne. Jeszcze podczas nauki dwukrotnie odbyła staż w Klinice Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju. Doświadczenie zawodowe zdobywała w latach 2004-2006 w Klinice Chirurgii Plastycznej i Leczenia Oparzeń w Gdańsku. Zawodowo związana jest z Kliniką Chirurgii Dzieci i Młodzieży Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. Doktor Offert jest również certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej. Od 2007 roku wykonuje zabiegi przeciwstarzeniowe. Doktor Offert systematycznie poszerza swoją wiedzę i podnosi jakość świadczonych usług medycznych. Bierze czynny udział w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. B. Offert

Zawodowe zainteresowania doktor Offert obejmują w szczególności zagadnienia związane z leczeniem wad wrodzonych i rozwojowych twarzoczaszki oraz z chirurgią rekonstrukcyjną. Specjalizuje się w chirurgicznym leczeniu rozszczepów wargi i podniebienia. Wykonuje również zabiegi operacyjne przepuklin i wnętrostwa u dzieci. Ponadto doktor przeprowadza zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, redukując zmarszczki toksyną botulinową i wypełniając niedoskonałości kwasem hialuronowym. Aby poprawić napięcie i odżywienie skóry, oferuje swoim Pacjentom zabiegi mezoterapii.

Doktor wykonuje także korektę kształtu ust (po operacji rozszczepu wargi) za pomocą kwasu hialuronowego.

Zdjęcia lek. Barbara Offert

Formmed Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych - lek. Barbara Offert

Formmed ES Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna - lek. Barbara Offert

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Barbara Offert

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska