lek. Barbara Offert

chirurg dziecięcy, lekarz medycyny estetycznej - Warszawa

Informacje ogólne - lek. Barbara Offert

Lek. Barbara Offert pracuje w zawodzie lekarza od 2004, kiedy ukończyła studia medyczne. Jeszcze podczas nauki dwukrotnie odbyła staż w Klinice Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju. Doświadczenie zawodowe zdobywała w latach 2004-2006 w Klinice Chirurgii Plastycznej i Leczenia Oparzeń w Gdańsku. Zawodowo związana jest z Kliniką Chirurgii Dzieci i Młodzieży Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. Doktor Offert jest również certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej. Od 2007 roku wykonuje zabiegi przeciwstarzeniowe. Doktor Offert systematycznie poszerza swoją wiedzę i podnosi jakość świadczonych usług medycznych. Bierze czynny udział w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. B. Offert

Zawodowe zainteresowania doktor Offert obejmują w szczególności zagadnienia związane z leczeniem wad wrodzonych i rozwojowych twarzoczaszki oraz z chirurgią rekonstrukcyjną. Specjalizuje się w chirurgicznym leczeniu rozszczepów wargi i podniebienia. Wykonuje również zabiegi operacyjne przepuklin i wnętrostwa u dzieci. Ponadto doktor przeprowadza zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, redukując zmarszczki toksyną botulinową i wypełniając niedoskonałości kwasem hialuronowym. Aby poprawić napięcie i odżywienie skóry, oferuje swoim Pacjentom zabiegi mezoterapii.

Doktor wykonuje także korektę kształtu ust (po operacji rozszczepu wargi) za pomocą kwasu hialuronowego.

Zdjęcia lek. Barbara Offert

Formmed Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych

Formmed ES Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Barbara Offert