dr n. med. Barbara Polaczek-Krupa

okulista - Warszawa

dr n. med. Barbara Polaczek-Krupa okulista

Znajomość języków: polski, angielski

Przyjmuje:

Informacje ogólne - dr n. med. Barbara Polaczek-Krupa

Dr n. med. Barbara Polaczek-Krupa to inicjatorka i założycielka Centrum Okulistycznego Targowa 2, specjalista okulistyki z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym. Rozpoczęła pracę w warszawskiej Klinice Okulistycznej CMKP – była związana z tą placówką w latach 1994-2014. W tym czasie złożyła dwa egzaminy i zdobyła I i II stopień specjalizacji w dziedzinie okulistyki. W latach 2002-2016 była pracownikiem Instytutu Jaskry i Chorób Oka w Warszawie. Udzielała konsultacji lekarskich pacjentom z kraju i zagranicy.

Swoją wiedzą dzieli się z innymi jako autor i współautor wielu prac naukowych publikowanych w uznanych czasopismach, a także prowadząc wykłady dla lekarzy specjalizujących się w dziedzinie okulistyki i podstawowej opieki zdrowotnej – jest wieloletnim wykładowcą w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego.

Doktor Polaczek-Krupa należy do prestiżowych stowarzyszeń naukowych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego (PTO) oraz Europejskiego Towarzystwa Jaskrowego (EGS).

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. B. Polaczek-Krupa

Dr n. med. Barbara Polaczek-Krupa specjalizuje się w nowoczesnej diagnostyce i leczeniu jaskry. Poświęciła tej dziedzinie swoją rozprawę doktorską, którą w 2010 roku obroniła z wyróżnieniem.

Zdjęcia dr n. med. Barbara Polaczek-Krupa

Centrum Okulistyczne Jaskra - dr n. med. Barbara Polaczek-Krupa

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Barbara Polaczek-Krupa

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.