lek. Bartłomiej Budkiewicz

ortopeda, traumatolog - Warszawa

lek. Bartłomiej Budkiewicz ortopeda, traumatolog

Przyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Bartłomiej Budkiewicz

Lek. Bartłomiej Budkiewicz ukończył studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Pierwsze kroki w zawodzie lekarza stawiał w Powiatowym Oddziale Ortopedyczno-Urazowym w Tomaszowie Mazowieckim oraz w Oddziale Urazów i Patologii Miednicy w Klinice Ortopedii Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego im. Prof. A. Grucy w Otwocku. W późniejszym okresie rozpoczął współpracę z Oddziałem Zakażeń Kości Kliniki Ortopedii w Otwocku. Doktor sukcesywnie poszerza kwalifikacje zawodowe. Wziął udział w wielu szkoleniach i kongresach organizowanych w kraju i za granicą, między innymi w Berlinie oraz Kopenhadze.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. B. Budkiewicz

Lek. Bartłomiej Budkiewicz zajmuje się leczeniem chorób oraz urazów narządu ruchu. Szczególnym obiektem jego zainteresowań są skręcenia stawów i złamania kości.

Zdjęcia lek. Bartłomiej Budkiewicz

Poradnia Chorób Stopy - lek. Bartłomiej Budkiewicz

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Bartłomiej Budkiewicz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska