lek. Bartłomiej Juza

flebolog, chirurg naczyniowy, lekarz medycyny estetycznej - Kraków

lek. Bartłomiej Juza flebolog, chirurg naczyniowy, lekarz medycyny estetycznej

Znajomość języków: polski, angielski, niemiecki

Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne - lek. Bartłomiej Juza

Lek. Bartłomiej Juza jest absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, a obecnie w trakcie studiów doktoranckich w zakresie chirurgii naczyniowej. Jest członkiem European Society for Vascular Surgery, Polskiego Towarzystwa Flebologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego. Naukę w zakresie flebologii pobierał u światowych sław w tej dziedzinie, m.in. u Attilio Cavezzi – prezesa Międzynarodowej Unii Flebologicznej, twórcy nowoczesnych metod leczenia żylaków i założyciela Venalinfa, europejskiego centrum leczenia schorzeń żył, mieszczącego się w San Benedetto del Tronto. Uczestniczy także w licznych szkoleniach i konferencjach międzynarodowych w zakresie flebologii i chirurgii naczyniowej. Współpracuje z placówkami zagranicznymi, takimi jak Istituto Flebologico Italiano oraz Royal Medical Center z siedzibą w Doha w Qatarze.


Zabiegi, w których specjalizuje się lek. B. Juza

Lek. Bartłomiej Juza szczególnie interesuje się zastosowaniem we flebologii nowoczesnych, małoinwazyjnych metod leczenia. Diagnozuje schorzenia układu naczyniowego, w tym przeprowadza badania ultrasonograficzne doppler, USG naczyń szyjnych i kręgowych, naczyń żylnych i tętniczych kończyny dolnej. Wykonuje zabiegi skleroterapii żylaków, usuwania mikropajączków metodą EVRF-pen oraz endowaskularnej ablacji żylaków. Usuwa żylaki także z użyciem kleju VenaSeal, wykorzystując tę metodę również w leczeniu malformacji naczyniowych oraz przetok tętniczo - żylnych pozostałych części ciała.

Zajmuje się także medycyną regeneracyjną oraz chirurgią estetyczną, wykorzystując najnowsze osiągnięcia technologiczne w tych dziedzinach, jak laser VaserLipo4D, który opiera swoje działanie na energii fali ultradźwiękowej, skierowanej wyłącznie na tkankę tłuszczową, nie uszkadzając otaczających ją tkanek. Z wykorzystaniem tego urządzenia doktor Juza może w sposób bezbolesny i bezpieczny usunąć tkankę tłuszczową oraz rzeźbić i odmładzać wybrane części ciała, z zaznaczeniem uwypukleń czy zagłębień sylwetki. Za pomocą VaserLipo4D lek. Bartłomiej Juza wykonuje zabiegi liporzeźbienia kończyn dolnych pod kontrolą USG, jak również zabiegi powiększania piersi własnym tłuszczem, powiększania penisa oraz bezoperacyjnego leczenia ginekomastii. Przeprowadza także przeszczepy autologiczne komórek macierzystych. Uczestniczy w opracowywaniu biologicznych opatrunków z fibryny i komórek macierzystych, wytwarzanych z krwi pacjenta. 

Klinika Genesis

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Bartłomiej Juza