lek. Bartłomiej Juza

flebolog, chirurg ogólny, chirurg naczyniowy - Kraków

lek. Bartłomiej Juza flebolog, chirurg ogólny, chirurg naczyniowy

Znajomość języków: polskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Bartłomiej Juza

Lek. Bartłomiej Juza jest absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, a obecnie w trakcie studiów doktoranckich w zakresie chirurgii naczyniowej.  Uczestniczy także w licznych szkoleniach i konferencjach międzynarodowych w zakresie flebologii i chirurgii naczyniowej. Współpracuje z placówkami zagranicznymi, takimi jak Istituto Flebologico Italiano oraz Royal Medical Center z siedzibą w Doha w Qatarze.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. B. Juza

Lek. Bartłomiej Juza szczególnie interesuje się zastosowaniem we flebologii nowoczesnych, małoinwazyjnych metod leczenia. Diagnozuje schorzenia układu naczyniowego, w tym przeprowadza badania ultrasonograficzne doppler, USG naczyń szyjnych i kręgowych, naczyń żylnych i tętniczych kończyny dolnej. Wykonuje zabiegi skleroterapii żylaków, usuwania mikropajączków metodą EVRF-pen oraz endowaskularnej ablacji żylaków. Usuwa żylaki także z użyciem kleju VenaSeal, wykorzystując tę metodę również w leczeniu malformacji naczyniowych oraz przetok tętniczo - żylnych pozostałych części ciała. Zajmuje się także medycyną regeneracyjną oraz chirurgią estetyczną, m.in. wykonując zabiegi leczenia obrzęku limfatycznego systemem Vaser3D, a także przeszczepy autologiczne komórek macierzystych. Uczestniczy także w opracowywaniu biologicznych opatrunków z fibryny i komórek macierzystych, wytwarzanych z krwi pacjenta.

CliniCare - lek. Bartłomiej Juza

Ultramedica USG - lek. Bartłomiej Juza

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Bartłomiej Juza

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska