dr n. med. Bartłomiej Dobosz

ortopeda - Kraków

dr n. med. Bartłomiej Dobosz ortopeda

Przyjmuje:

Informacje ogólne – dr n. med. Bartłomiej Dobosz

Dr n. med. Bartłomiej Dobosz jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Posiada specjalizację z zakresu chirurgii ogólnej oraz chirurgii urazowej narządu ruchu. W 2018 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych za pracę pt.: "Ocena anatomicznej i funkcjonalnej rekonstrukcji stawu biodrowego w koksartrozie dysplastycznej z zastosowaniem endoprotezy Alloclassic". Doświadczenie zawodowe zdobywał w renomowanych klinikach w kraju i za granicą. Pracował m.in. w Oddziale Chirurgii Ortopedyczno-Urazowej Szpitala Specjalistycznego im S. Żeromskiego w Krakowie, Hospital Speising (Wiedeń, Austria), Sportopedicum (Straubing, Niemcy) oraz St .Anna Hospital (Herne, Niemcy). 

Doktor Dobosz sukcesywnie doskonali umiejętności zawodowe, czego dowodem są liczne kusy, szkolenia oraz sympozja odbyte w Polsce oraz poza granicami, m.in. w Szwajcarii, Austrii, Niemczech, Francji, Holandii, Danii oraz Czechach. Czynnie udziela się również na polu naukowym. Liczne referaty wygłoszone w kraju i za granicą oraz prace z zakresu ortopedii i traumatologii ruchu publikowane w prestiżowych czasopismach lokują go wśród czołowych młodych naukowców w Polsce. 

Doktor Dobosz jest członkiem kilku towarzystw naukowych, w tym Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego, European Federation of National Associations of Orthopaedics and Traumatology (EFORT) oraz European Society of Sports Traumatology, Knee Surgery and Arthroscopy (ESSKA). Ponadto należy do zarządu Fundacji Leczenia Urazów i Schorzeń Narządów Ruchu.

Czytaj więcej 

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. B. Dobosz

W zakres zabiegów wykonywanych przez doktora wchodzą m.in. procedury przeszczepu komórek macierzystych oraz ostrzykiwanie stawów kwasem hialuronowym.

Zdjęcia dr n. med. Bartłomiej Dobosz

Bona Dea Klinika Medycyny i Ginekologii Estetycznej - dr n. med. Bartłomiej Dobosz

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Bartłomiej Dobosz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska