lek. Beata Janus-Daniluk

dermatolog, lekarz medycyny estetycznej - Warszawa

lek. Beata Janus-Daniluk dermatolog, lekarz medycyny estetycznej

Znajomość języków: angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne – lek. Beata Janus-Daniluk

Lek. Beata Janus-Daniluk jest absolwentką Akademii Medycznej w Białymstoku. Sukcesywnie podnosi kwalifikacje. Jest regularnym uczestnikiem kursów i warsztatów oraz konferencji i sympozjów naukowych. Dzięki temu zapoznaje się na bieżąco z nowymi technikami zabiegowymi, a następnie najlepsze z nich wdraża do oferty swojego gabinetu. Należy do uznanych krajowych i międzynarodowych stowarzyszeń naukowych – do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, jest także członkiem Stowarzyszenia Europejskiego Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. B. Janus-Daniluk

Lek. Beata Janus-Daniluk specjalizuje się w dermatologii. Szczególnym obiektem jej zainteresowań zawodowych jest dermatologia estetyczna. Przeprowadza zabiegi z zastosowaniem preparatów na bazie toksyny botulinowej, wypełniaczy, wykonuje indywidualnie dobierane peelingi medyczne oraz mezoterapię igłową. W pracy często łączy różne techniki celem uzyskania jak najlepszych efektów terapii. Do problemów pacjentów podchodzi holistycznie, zajmuje się zarówno upiększaniem wyglądu, odmładzaniem i regeneracją skóry, jak i likwidacją niedoskonałości takich jak m.in. blizny potrądzikowe, cellulit i rozstępy.

W gabinecie specjalistki pomoc znajdą osoby borykające się z trądzikiem (młodzieńczy, zwykły), alergią skórną i dermatozą czy łojotokowym zapaleniem skóry. Doktor redukuje przebarwienia skórne, likwiduje lokalne depozyty tkanki tłuszczowej drogą lipolizy iniekcyjnej, zajmuje się także modelowaniem, powiększaniem i nawilżaniem ust oraz wolumetrią twarzy. Leczy nadpotliwość dzięki iniekcjom toksyny botulinowej.

Klinika Medyczna Wilmed - lek. Beata Janus-Daniluk

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Beata Janus-Daniluk

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska