dr n. med. Beata Irena Melosik

ginekolog-położnik - Warszawa

dr n. med. Beata Irena Melosik ginekolog-położnik

Znajomość języków: polskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - dr n. med. Beata Irena Melosik

Dr Beata Melosik jest absolwentką Akademii Medycznej w Poznaniu. Uprawnienia posiada od 1982 roku. W 1988 r. uzyskała specjalizację I stopnia z ginekologii i położnictwa. Zajmuje się ginekologią zachowawczą oraz prowadzeniem ciąży. Dr Melosik doradzi pacjentkom  jaką wybrać antykoncepcję bądź - w przypadku menopauzy - hormonalną terapię zastępczą. Wykona również cytologię, pobierając i oceniając wymaz. Jest członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie. 

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. B. Melosik

Do zabiegów wykonywanych przez dr Melosik należy leczenie nadżerek metodą farmakologiczną lub poprzez zamrażanie. W skład oferowanych przez nią usług wchodzi również usuwanie torbieli i guzów jajnika, ciąży pozamacicznej czy też mięśniaków macicy. Pomoże także kobietom borykającym się z endometriozą. 

Zdjęcia dr n. med. Beata Irena Melosik

Gabinet Lekarski TOMMED - dr n. med. Beata Irena Melosik

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Beata Irena Melosik

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska