lek. Beata Spólnicka

ortopeda dziecięcy, chirurg dziecięcy - Gliwice

lek. Beata Spólnicka ortopeda dziecięcy, chirurg dziecięcy

Przyjmuje:

Informacje ogólne – lek. Beata Spólnicka

Lek. Beata Spólnicka ukończyła Akademię Medyczną we Wrocławiu. Posiada specjalizację w dziedzinach ortopedii i traumatologii narządu ruchu oraz chirurgii dziecięcej. Swoje bogate doświadczenie zawodowe zdobywała, pracując ambulatoryjnie oraz w Oddziale Chirurgii Dzieci w Gliwicach, Oddziale Ortopedii Dzieci w Bytomiu i Oddziale Ortopedii i Traumatologii 106 Szpitala Wojskowego w Gliwicach. Posiada certyfikat Polskiego Towarzystwa Lekarskiego z zakresu diagnostyki i leczenia osteoporozy oraz densytometrii. Ukończyła szereg krajowych i zagranicznych szkoleń oraz kursów poświęconych tym zagadnieniom. Odbyła również wiele stażów w Polsce oraz w renomowanych europejskich ośrodkach medycznych, w tym w Royal Hospital for Sick Children – University of Glasgow.

Doktor Spólnicka jest autorką i współautorką licznych prac naukowych. Prócz tego od kilku lat pomaga lekarzom oraz rehabilitantom zespołu piłkarskiego GKS "Piast" w ich codziennej pracy związanej z diagnozowaniem kontuzji oraz urazów graczy.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. B. Spólnicka

Lek. Beata Spólnicka specjalizuje się w diagnostyce obrazowej narządu ruchu. Świadczy usługi z zakresu ortopedii i chirurgii dziecięcej, zajmuje się diagnostyką ultrasonograficzną narządu ruchu u dzieci i dorosłych. Leczy schorzenia ortopedyczne, ponadto przyjmuje pacjentów po urazach narządu ruchu.

Zdjęcia lek. Beata Spólnicka

Serafin Clinic - lek. Beata Spólnicka

Konsultacje

Konsultacja ortopedyczna dziecięca 
200 zł - konsultacja + USG
150

Diagnostyka i badania

USG dzieci
USG stawów biodrowych noworodka
100
USG stawów biodrowych noworodka z konsultacją
200

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Beata Spólnicka

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska