lek. dent. Beata Świderska-Weremko

stomatolog - Warszawa

lek. dent. Beata Świderska-Weremko stomatolog

Znajomość języków: polskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. dent. Beata Świderska-Weremko

Lek. dent. Beata Świderska-Weremko ukończyła Uniwersytet Medyczny w Warszawie w 1998 roku, otrzymując jednocześnie tytuł i uprawnienia lekarza dentysty. Jej pasją jest stomatologia estetyczna i zachowawcza. Lata pracy w zawodzie oraz uczestnictwo w kursach, szkoleniach i kongresach pozwoliły jej ugruntować wiedzę i zdobyć nowe umiejętności z zakresu wymienionych dziedzin stomatologii. Profesjonalizm oraz kompetencje specjalistki przekładają się na zadowolenie pacjentów objętych jej opieką.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. dent. B. Świderska-Weremko

Lek. dent. Beata Świderska-Weremko specjalizuje się w stomatologii estetycznej oraz zachowawczej. Poprawiając estetykę uśmiechu pacjentów, stara się wybierać jak najmniej inwazyjne metody. Do wykonywania licówek i zmian kształtu zębów wykorzystuje w swojej pracy nowoczesne materiały kompozytowe. Zajmuje się także  wybielaniem zębów.

Elektoralna Dental Clinic - lek. dent. Beata Świderska-Weremko

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. dent. Beata Świderska-Weremko

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska