lek. dent. Beata Świderska-Weremko stomatolog

Znajomość języków: polski

Informacje ogólne - lek. dent. Beata Świderska-Weremko

Lek. dent. Beata Świderska-Weremko ukończyła Uniwersytet Medyczny w Warszawie w 1998 roku, otrzymując jednocześnie tytuł i uprawnienia lekarza dentysty. Jej pasją jest stomatologia estetyczna i zachowawcza. Lata pracy w zawodzie oraz uczestnictwo w kursach, szkoleniach i kongresach pozwoliły jej ugruntować wiedzę i zdobyć nowe umiejętności z zakresu wymienionych dziedzin stomatologii. Profesjonalizm oraz kompetencje specjalistki przekładają się na zadowolenie pacjentów objętych jej opieką.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. dent. B. Świderska-Weremko

Lek. dent. Beata Świderska-Weremko specjalizuje się w stomatologii estetycznej oraz zachowawczej. Poprawiając estetykę uśmiechu pacjentów, stara się wybierać jak najmniej inwazyjne metody. Do wykonywania licówek i zmian kształtu zębów wykorzystuje w swojej pracy nowoczesne materiały kompozytowe. Zajmuje się także  wybielaniem zębów.

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. dent. Beata Świderska-Weremko