dr n. med. Beata Zadrożna – Śliwka

endokrynolog, lekarz chorób wewnętrznych - Wrocław

dr n. med. Beata Zadrożna – Śliwka endokrynolog, lekarz chorób wewnętrznych

Znajomość języków: polskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - dr n. med. Beata Zadrożna – Śliwka

Dr n. med. Beata Zadrożna-Śliwka jest absolwentką Akademii Medycznej we Wrocławiu, na Wydziale Lekarskim. Szkolenie specjalizacyjne odbyła w Klinice Endokrynologii, Diabetologii i Leczenia Izotopami we Wrocławiu. Posiada specjalizacje z zakresu chorób wewnętrznych oraz endokrynologii, a także tytuł doktora nauk medycznych w drugiej z dziedzin, w oparciu o obronę pracy poświęconej zaburzeniom gospodarki kostnej u kobiet z hiperprolaktynemią. Dr n. med. Beata Zadrożna-Śliwka dalej pogłębiała swoją wiedzę, kończąc liczne kursy i szkolenia zawodowe, m.in. zakończony uzyskaniem certyfikatu kurs Roztoczańskiej Szkoły Ultrasonografii w zakresie ultrasonografii narządów położonych powierzchownie, a w tym tarczycy, węzłów chłonnych i innych narządów szyi. Była także uczestnikiem wielu kursów kształcenia ustawicznego z zakresu endokrynologii, diabetologii i chorób metabolicznych, dzieląc się również swoją wiedzą i doświadczeniem na łamach pism branżowych i poprzez publikację prac naukowych dotyczących endokrynologii. 

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. B. Zadrożna – Śliwka

Dr n. med. Beata Zadrożna-Śliwka specjalizuje się w kompleksowej diagnostyce i leczeniu pacjentów dorosłych ze schorzeniami endokrynologicznymi - przysadki, tarczycy, przytarczyc, nadnerczy, jajników i jąder. Pomaga chorym z niedoczynnością i innymi chorobami tarczycy, nowotworami tego gruczołu, kobietom z zaburzeniami miesiączkowania, nadmiernym owłosieniem, hiperprolaktynemią, autoimmunologicznym zapaleniem tarczycy Hashimoto. Wykonuje także badania ultrasonograficzne gruczołu tarczowego. Diagnozuje schorzenia związane z nieprawidłową gospodarką hormonalną organizmu, podchodząc do pacjenta holistycznie i wdrażając odpowiednią terapię.

VenoMedica Specjalistyczne Centrum Medyczne - dr n. med. Beata Zadrożna – Śliwka

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Beata Zadrożna – Śliwka

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska