dr n. med. Beata Ziemska

lekarz chorób wewnętrznych, lekarz medycyny pracy - Zbąszyń

dr n. med. Beata Ziemska lekarz chorób wewnętrznych, lekarz medycyny pracy

Znajomość języków: polski, angielski, rosyjski

Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne - dr n. med. Beata Ziemska

Dr n. med. Beata Ziemska dyplom lekarza uzyskała w 1989 roku, po ukończeniu Akademii Medycznej w Lublinie. W 1996 roku w Poznaniu zdobyła specjalizację I stopnia z chorób wewnętrznych, a trzy lata później zdała egzamin w Instytucie Medycyny Pracy w Łodzi i otrzymała tytuł specjalisty II stopnia z medycyny pracy. W 2004 roku ukończyła studia podyplomowe z Zarządzania w Opiece Zdrowotnej na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. W międzyczasie otrzymała prawo do orzecznictwa w sporcie amatorskim. Odbyła także szkolenia uprawniające ją m.in.  do badań kierowców i osób ubiegających się o pozwolenie na broń. W 2012 na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu obroniła rozprawę doktorską, otrzymując tytuł doktora nauk medycznych.

Stale poszerza swoje kwalifikacje zarówno w zakresie chorób wewnętrznych, jak i medycyny pracy oraz medycyny sportowej. Aktywnie działa jako członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Pracy, Zarządu Wielkopolskiego Towarzystwa Medycyny Pracy oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej, gdzie wybrano ją do Sądu Koleżeńskiego.

Obecnie pracuje na stanowisku dyrektora ds. medycznych w Uniwersyteckim Centrum Medycznym, gdzie zajmuje się badaniami profilaktycznymi, badaniami sportowców, a także przeprowadza badania kliniczne w zakresie chorób rzadkich.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. B. Ziemska

Dr n. med. Beata Ziemska przeprowadza badania w zakresie chorób wewnętrznych, medycyny pracy oraz medycyny sportowej. Kwalifikuje osoby ubiegające się o pozwolenie na broń, przeprowadza badania kierowców, jak również badania profilaktyczne.

Zdjęcia dr n. med. Beata Ziemska

Regionalne Centrum Zdrowia

Medycyna pracy

Badanie wstępne medycyny pracy z wydaniem zaświadczenia o zdolności do pracy
badanie z wydaniem zaświadczeń o zdolności do pracy i dla celów sanitarno-epidemiologicznych w czasie jednej wizyty;
od 100 do 130 
Badanie okresowe medycyny pracy
od 100 do 130 
Badanie kontrolne medycyny pracy
od 100 do 130 
Badanie neurologiczne w zakresie medycyny pracy
od 100 do 130 
Badanie okulistyczne w zakresie medycyny pracy
od 100 do 130 
Badanie medycyny pracy z wydaniem zaświadczenia dla celów sanitarno-epidemiologicznych
od 100 do 130 

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Beata Ziemska