lek. Beata Zmudzińska

okulista, okulista dziecięcy - Toruń

lek. Beata Zmudzińska okulista, okulista dziecięcy

Przyjmuje:

Informacje ogólne – lek. Beata Zmudzińska

Lek. Beata Zmudzińska jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od 2015 roku posiada tytuł specjalisty z dziedziny okulistyki, który uzyskała pod kierunkiem dra n. med Andrzeja Mierzejewskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywała, pracując w Klinice Chorób Oczu Szpitala Uniwersyteckiego im. A. Jurasza w Bydgoszczy oraz w Oddziale Okulistycznym Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Toruniu. 

Doktor Zmudzińska systematycznie pogłębia swoją wiedzę poprzez regularne uczestnictwo w kursach, szkoleniach oraz konferencjach naukowych. Brała również udział w licznych stażach z zakresu okulistyki dziecięcej w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. B. Zmudzińska

Lek. Beata Zmudzińska zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń oczu. Przeprowadza badania USG, SOCT, a także wykonuje laseroterapię tylnego odcinka oka. Specjalizuje się w leczeniu dzieci. Diagnozuje i pomaga pacjentom cierpiącym na niedowidzenie, zeza oraz zajmuje się wykonywaniem badań okulistycznych u noworodków i wcześniaków narażonych na retinopatię.

Zdjęcia lek. Beata Zmudzińska

Lecznice Citomed

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Beata Zmudzińska