Biopsje w Inowrocławiu - lekarze

Bezpośrednio w Inowrocławiu nie posiadamy w ofercie lekarza o specjalizacji , możemy zaproponować lekarza w pobliżu - najbliżej Inowrocławia przyjmuje w Bydgoszczy (40 km od Inowrocławia). Poniżej prezentujemy listę alterantywnych lekarzy ze specjalizacją , do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Sprawdź lekarzy w pobliżu Inowrocławia:

lek. Wiesław Jaskulski

urolog, chirurg ogólny

  • Konsultacja seksuologiczna150 zł
  • Konsultacja urologiczna150 zł
  • USG nerek90 zł
  • USG prostaty transrektalne150 zł
  • Badanie genetyczne PCA 3 w kierunku raka prostaty1 500 zł
  • Pokaż więcej (20)
Placówki, w których przyjmuje:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska