dr n. med. Bogusław Jankowski

radiolog, radiodiagnosta

dr n. med. Bogusław Jankowski radiolog, radiodiagnosta

Znajomość języków: polski

Informacje ogólne - dr n. med. Bogusław Jankowski

Dr n. med. Bogusław Jankowski to lekarz z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Uczelnię ukończył w 1980 roku, następnie w 1988 roku uzyskał I stopień specjalizacji w zakresie radiodiagnostyki. W tym samym roku przystąpił do obrony swojej rozprawy doktorskiej i po przedstawieniu jej komisji egzaminacyjnej wrocławskiej Akademii Medycznej zdobył tytuł naukowy doktora nauk medycznych. W 1991 roku otrzymał tytuł specjalisty II stopnia radiodiagnostyki. Doktor Jankowski jest także specjalistą I stopnia radioterapii.

To pracownik katedry radiologii ogólnej i pediatrycznej. Pracuje z profesor Chybicką na oddziale onkologii dziecięcej oraz chirurgii dziecięcej w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym Nr 1 we Wrocławiu przy ul. Curie-Skłodowskiej.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. B. Jankowski

Dr n. med. Bogusław Jankowski zajmuje się diagnostyką obrazową struktur ciała z zastosowaniem promieni rentgenowskich. To doświadczony radiolog i radioterapeuta, przeprowadza badania USG na wysokiej jakości aparacie Epinion. W zakres wykonywanych przez niego badań wchodzi m.in. USG przezciemiączkowe. W swoim gabinecie przyjmuje dorosłych oraz dzieci.

Zdjęcia dr n. med. Bogusław Jankowski

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Bogusław Jankowski