lek. Cezary Strózik

chirurg ogólny - Częstochowa

lek. Cezary Strózik chirurg ogólny

Znajomość języków: polskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Cezary Strózik

Lek. Cezary Strózik ukończył wydział lekarski Akademii Medycznej w 1989 roku, a następnie kształcił się w kierunku medycyny zabiegowej. W 1994 roku po odbyciu staży specjalizacyjnych i zdaniu egzaminów otrzymał tytuł specjalisty pierwszego stopnia w zakresie chirurgii ogólnej, a w 1999 roku drugi stopień. Doświadczenie zdobywał na oddziale chirurgicznym w szpitalu w Blachowni. Prowadzi też własną Indywidualną Praktykę Lekarską. Jest członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Częstochowie.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. C. Strózik

Doktor Cezary Strózik zajmuje się szerokim spektrum zagadnień chirurgicznych. Udziela konsultacji medycznych, kwalifikuje pacjentów do zabiegów operacyjnych i przeprowadza operacje. W praktyce ambulatoryjnej zajmuje się wykonywaniem drobnych zabiegów takich jak usuwanie znamion w skórze, kaszaków oraz korektą blizn i wrastających paznokci. Na oddziale szpitalnym przeprowadza standardowe zabiegi takie jak usunięcie wyrostka robaczkowego, usunięcie przepukliny czy operacyjne leczenie kamicy żółciowej. Wykonuje również badania endoskopowe.

Zdjęcia lek. Cezary Strózik

A-Derm-Serwis - lek. Cezary Strózik

Konsultacje

Konsultacja chirurgiczna
100

Chirurgia ogólna

Drobne zabiegi chirurgiczne
Usunięcie wrastającego paznokcia chirurgicznie
od 150 do 200 

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Leczenie żylaków nóg
Inne nazwy:

Skleroterapia żylaków nóg
Inne nazwy:

od 150

Diagnostyka i badania

Pobranie wycinka diagnostycznego
200
Badanie histopatologiczne
50

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Cezary Strózik

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska