lek. Cezary Strózik

chirurg ogólny - Częstochowa

lek. Cezary Strózik chirurg ogólny

Znajomość języków: polskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Cezary Strózik

Lek. Cezary Strózik ukończył wydział lekarski Akademii Medycznej w 1989 roku, a następnie kształcił się w kierunku medycyny zabiegowej. W 1994 roku po odbyciu staży specjalizacyjnych i zdaniu egzaminów otrzymał tytuł specjalisty pierwszego stopnia w zakresie chirurgii ogólnej, a w 1999 roku drugi stopień. Doświadczenie zdobywał na oddziale chirurgicznym w szpitalu w Blachowni. Prowadzi też własną Indywidualną Praktykę Lekarską. Jest członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Częstochowie.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. C. Strózik

Doktor Cezary Strózik zajmuje się szerokim spektrum zagadnień chirurgicznych. Udziela konsultacji medycznych, kwalifikuje pacjentów do zabiegów operacyjnych i przeprowadza operacje. W praktyce ambulatoryjnej zajmuje się wykonywaniem drobnych zabiegów takich jak usuwanie znamion w skórze, kaszaków oraz korektą blizn i wrastających paznokci. Na oddziale szpitalnym przeprowadza standardowe zabiegi takie jak usunięcie wyrostka robaczkowego, usunięcie przepukliny czy operacyjne leczenie kamicy żółciowej. Wykonuje również badania endoskopowe.

Zdjęcia lek. Cezary Strózik

A-Derm-Serwis - lek. Cezary Strózik

Konsultacje

Konsultacja chirurgiczna 
Inne nazwy:

konsultacja z chirurgiem ogólnym, chirurg ogólny wizyta prywatna

100

Chirurgia ogólna

Drobne zabiegi chirurgiczne 
Inne nazwy:

ambulatoryjne zabiegi chirurgiczne, drobne zabiegi chirurgii jednego dnia

Usunięcie wrastającego paznokcia chirurgicznie 
Inne nazwy:

wrastający paznokieć zabieg chirurgiczny, plastyka paznokcia wrastającego, usunięcie części wrastającego paznokcia, usunięcie paznokcia wrastającego, usunięcie wału okołopaznokciowego

Konsultacja chirurgiczna - cena 100

Konsultacja chirurgiczna - cena 100
od 150 do 200 

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Leczenie żylaków kończyn dolnych 
Inne nazwy:

flebologia, żylaki kończyn dolnych, operacje żylakow kończyn dolnych

Opis zabiegu »
Skleroterapia naczyń żylnych kończyn dolnych 
Inne nazwy:

skleroterapia drobnych żylaków na nogach, sklerotyzacja żylaków nóg, skleroterapia piankowa naczyń kończyn dolnych, skleroterapia płynem żylaków nóg, obliteracja, ostrzykiwanie żylaków nóg, skleroterapia bardzo drobnych żylaków, skleroterapiai śródskórnych pajączków naczyniowych, teleangiektazje usuwanie skleroterapią, venulektazje likwidacja skleroterapią, obliteracja farmakologiczna żylaków nóg, usuwanie żylaków skleroterapia

Opis zabiegu »
od 150

Diagnostyka i badania

Pobranie wycinka diagnostycznego 
Inne nazwy:

biopsja skóry, wycinek diagnostyczny, biopsja zmian skórnych

Konsultacja chirurgiczna - cena 100

Konsultacja chirurgiczna - cena 100
200
Badanie histopatologiczne 
Inne nazwy:

badanie mikroskopowe usuniętej zmiany, badanie histopatologiczne wycinka biopsyjnego

Konsultacja chirurgiczna - cena 100

Konsultacja chirurgiczna - cena 100
50

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Cezary Strózik

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.