lek. Cezary Strózik

chirurg ogólny - Częstochowa

lek. Cezary Strózik chirurg ogólny

Znajomość języków: polskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Cezary Strózik

Lek. Cezary Strózik ukończył wydział lekarski Akademii Medycznej w 1989 roku, a następnie kształcił się w kierunku medycyny zabiegowej. W 1994 roku po odbyciu staży specjalizacyjnych i zdaniu egzaminów otrzymał tytuł specjalisty pierwszego stopnia w zakresie chirurgii ogólnej, a w 1999 roku drugi stopień. Doświadczenie zdobywał na oddziale chirurgicznym w szpitalu w Blachowni. Prowadzi też własną Indywidualną Praktykę Lekarską. Jest członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Częstochowie.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. C. Strózik

Doktor Cezary Strózik zajmuje się szerokim spektrum zagadnień chirurgicznych. Udziela konsultacji medycznych, kwalifikuje pacjentów do zabiegów operacyjnych i przeprowadza operacje. W praktyce ambulatoryjnej zajmuje się wykonywaniem drobnych zabiegów takich jak usuwanie znamion w skórze, kaszaków oraz korektą blizn i wrastających paznokci. Na oddziale szpitalnym przeprowadza standardowe zabiegi takie jak usunięcie wyrostka robaczkowego, usunięcie przepukliny czy operacyjne leczenie kamicy żółciowej. Wykonuje również badania endoskopowe.

Zdjęcia lek. Cezary Strózik

A-Derm-Serwis

Konsultacje

Konsultacja chirurgiczna
100

Chirurgia ogólna

Drobne zabiegi chirurgiczne
Usunięcie wrastającego paznokcia chirurgicznie
od 150 do 200 

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Leczenie żylaków nóg
Skleroterapia żylaków
Inne nazwy:

od 150

Diagnostyka i badania

Pobranie wycinka diagnostycznego
200
Badanie histopatologiczne
50

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Cezary Strózik