lek. Cezary Strózik chirurg ogólny

Znajomość języków: polski

Informacje ogólne - lek. Cezary Strózik

Lek. Cezary Strózik ukończył wydział lekarski Akademii Medycznej w 1989 roku, a następnie kształcił się w kierunku medycyny zabiegowej. W 1994 roku po odbyciu staży specjalizacyjnych i zdaniu egzaminów otrzymał tytuł specjalisty pierwszego stopnia w zakresie chirurgii ogólnej, a w 1999 roku drugi stopień. Doświadczenie zdobywał na oddziale chirurgicznym w szpitalu w Blachowni. Prowadzi też własną Indywidualną Praktykę Lekarską. Jest członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Częstochowie.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. C. Strózik

Doktor Cezary Strózik zajmuje się szerokim spektrum zagadnień chirurgicznych. Udziela konsultacji medycznych, kwalifikuje pacjentów do zabiegów operacyjnych i przeprowadza operacje. W praktyce ambulatoryjnej zajmuje się wykonywaniem drobnych zabiegów takich jak usuwanie znamion w skórze, kaszaków oraz korektą blizn i wrastających paznokci. Na oddziale szpitalnym przeprowadza standardowe zabiegi takie jak usunięcie wyrostka robaczkowego, usunięcie przepukliny czy operacyjne leczenie kamicy żółciowej. Wykonuje również badania endoskopowe.

Zdjęcia lek. Cezary Strózik

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Cezary Strózik