Dobry chirurg dziecięcy w Szczecinie

Autor:

Z racji tego, że operowanie dzieci i dorosłych różni się znacząco od siebie, funkcjonują oddziały chirurgii dziecięcej, gdzie operacyjnym leczeniem dzieci od pierwszych dni życia, z dziećmi przedwcześnie urodzonymi włącznie, niemowląt oraz dzieci większych i młodzieży do 18. roku życia zajmuje się chirurg dziecięcy.

Chirurgia małego człowieka

Pełny zakres chirurgii dziecięcej ogólnej (klatka piersiowa, jama brzuszna, plastyczna chirurgia rekonstrukcyjna), chirurgii urazowej wieku dziecięcego (urazy czaszkowo–mózgowe, urazy wielonarządowe, oparzenia) oraz chirurgii noworodka (wady wrodzone), realizuje zespół lekarzy specjalistów z zakresu chirurgii dziecięcej, onkologii chirurgicznej oraz urologii dziecięcej Kliniki Chirurgii Dziecięcej i Onkologicznej pod kierunkiem chirurga dziecięcego – prof. dr hab. n. med. Elżbiety Gawrych. Mali pacjenci znajdą tu również opiekę w zakresie wad i zaburzeń układu moczowego oraz onkologii i związanych z nią chirurgicznych procedur diagnostycznych.

Dzieci od 0 do 18 lat kwalifikują się do medycznej opieki na Oddziale Chirurgii Dziecięcej, Oparzeń i Urologii SPS ZOZ Zdroje w zakresie urazów, nagłych chorób wymagających chirurgicznej interwencji oraz wad rozwojowych i schorzeń noworodkowych ze wskazaniem do pilnej diagnostyki i leczenia operacyjnego. Zabiegi laparoskopowe, operacje rekonstrukcyjne wykonywane techniką artroskopową z zastosowaniem implantów są częścią planowego leczenia pod kierunkiem lek. med. Stanisława Paradowskiego, specjalisty chirurgii dziecięcej. Ścisła współpraca z oddziałami m. in. nefrologii, gastroenterologii czy reumatologii pozwala na zapewnienie dzieciom kompleksowej opieki.

Zabiegi oraz konsultacje specjalisty chirurgii dziecięcej – dr n. med. Marka Rybkiewicza świadczy w ramach wielospecjalistycznej oferty Mediklinika. Związany na stałe z Kliniką Chirurgii Dziecięcej PUM, dr Rybkiewicz swoje usługi z chirurgii dziecięcej i ogólnej realizuje także we współpracy z Amber Dent-Med NZOZ. Operacje w zakresie jamy brzusznej, w tym chirurgia przepuklin (pachwinowe, pępkowe) oraz schorzenia urologiczne, m. in. usunięcie wodniaka jądra, operacje stulejki czy wnętrostwa to podstawowy zakres praktyki chirurga. Mediklinika, we współpracy ze specjalistami z całego regionu, realizuje szeroką ofertę medyczną, będąc jednocześnie najdłużej świadczącą swoje usługi prywatną kliniką w województwie Zachodniopomorskim.

Wizyta u chirurga dziecięcego w Sztokholmie – jaka cena?

Podczas gdy w Szczecinie średnia cena konsultacji chirurgicznej wynosi 150 zł, za konsultację specjalisty pediatrii, w tym także chirurga, w klinice Barnsjukhuset Martina zapłacimy 3,600 SEK (1,656 zł).

Pacjenci szukali chirurga dziecięcego w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Goleniów oraz Stargard Szczeciński.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska