Dobry chirurg dziecięcy w Warszawie

Autor:

Warszawscy chirurdzy dziecięcy zajmują się nie tylko zabiegami ambulatoryjnymi najmłodszych, ale także leczeniem operacyjnym schorzeń i urazów tego wymagających. Leczą dzieci już od okresu noworodkowego, poprzez niemowlęta, dzieci małe i duże a także nastolatki do ukończenia przez nich 18. roku życia. Najczęstszymi operacjami przeprowadzanymi przez chirurgów dziecięcych w Warszawie są operacje schorzeń, które występują u małych pacjentów najczęściej, m.in. przerost migdałków, przepukliny, stulejka czy deformacje stóp.

Warszawa - znany chirurg dziecięcy

Do grona warszawskich chirurgów, zajmujących się najmłodszymi pacjentami należy dr Renata Cisłak, specjalista chirurgii dziecięcej, która tytuł z tego zakresu uzyskała w roku 2011. Swoje doświadczenie zdobywała w Warszwskim Szpitalu dla Dzieci, przyjmując tutaj na Oddziale Chirurgii i Ortopedii z Pododdziałem Anestezjologii oraz w Kobyłce (niedaleko Warszawy) pomagając dzieciom z zakresu chirurgii w Miejskim Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej. Doktor Cisłak należy do Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie. Udziela doraźnej pomocy chirurgicznej z zakresu zabiegów ambulatoryjnych, w razie potrzeby kieruje na leczenie operacyjne, a także otacza dzieci opieką pooperacyjną.

Innym chirurgiem dziecięcym przyjmującym w stolicy jest dr n. med. Hanna Kocoń, specjalista chirurgii dziecięcej oraz ortopedii dziecięcej. Swoje doświadczenie medyczne zdobywała w warszawskich szpitalach, tj. Szpital Kliniczy Dzieciątka Jezus, Medicover, Luxmed czy w centrach medycznych na terenie Warszawy, np. w Balumed - Specjalistycznym Centrum Medycznym, Profilaktyki, Diagnostyki i Terapii Małego Dziecka. W praktyce lekarskiej z zakresu chirurgii dziecięcej przeprowadza m.in. zabiegi dermatologiczne, operacje przepuklin, operacje pęcherzyka żółciowego czy usunięcia wyrostka robaczkowego. Pomaga również przy urazach układu kostno-stawowego czy dolegliwościach bólowych brzucha.

Jeszcze jednym chirurgiem pomagającym dzieciom w Warszawie jest dr n. med Jerzy Szafrański, który specjalistą I stopnia z zakresu chirurgii dziecięcej został w 1983 roku, natomiast specjalizację II stopnia uzyskał w roku 1988. Tytuł doktora nauk medycznych otrzymał po obronie rozprawy doktorskiej w 1993 roku. Posiada on doświadczenie zawodowe zdobyte na Oddziale Chirurgicznym dla Dzieci Szpitala Bielańskiego w Warszawie. Udziela pomocy z zakresu: urazów u dzieci, oparzeń i powikłań późnych oparzeń (czyli blizn i przykurczów), operacji plastycznych i estetycznych a także chirurgii wad wrodzonych oraz leczenia urazów kostno-stawowych.

Jaka jest cena wizyty u dobrego chirurga dziecięcego w Warszawie a jaka w Londynie?

Za konsultację z warszawskich chirurgiem dziecięcym rodzic zapłaci 150 zł, natomiast w Wielkiej Brytanii wyda na to samo 100 funtów (600 zł) w The Harley Street Clinic Children's Hospital w Londynie.

Pacjenci szukali chirurga dziecięcego w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska