lek. Krzysztof Aksędowski

chirurg ogólny, chirurg naczyniowy, proktolog

  • Konsultacja chirurgiczna200 zł
  • Konsultacja z chirurgiem naczyniowym350 zł
  • Konsultacja flebologiczna200 zł
  • Konsultacja proktologiczna200 zł
  • Pokaż więcej (16)
Wczytaj więcej wyników

Chirurdzy naczyniowi - informacje

Autor:

Chirurg naczyniowy zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń, związanych z układem naczyniowym. Szukać u niego pomocy mogą osoby zmagające się m.in. z zakrzepowym zapaleniem żył, miażdżycą, chorobami tętnic szyjnych oraz niedokrwieniem kończyn. Zwykle przeprowadza również zabiegi, mające na celu usunięcie żylaków kończyn dolnych.

Oferta chirurgów naczyniowych w Polsce

Na konsultację i leczenie w zakresie chirurgii naczyniowej w Krakowie udać się można do lek. med. Romana Kuśnierczyka, specjalisty chirurgii ogólnej, naczyniowej i flebologii, który dotychczas wykonał około 1 000 operacji żylaków. Specjalizuje się w leczeniu niewydolności żylnej kończyn dolnych technikami termoablacji wewnątrznaczyniowej (RFITT Celon, termoablacja diatermiczna niewydolnych perfomatorów żylnych i żylaków). Przeprowadza także stripping Babcocka, miniflebektomię (metodąVarady) oraz skleroterapię pod kontrolą USG (obliteracyjne leczenie żylaków). Jego oferta obejmuje ponadto operacje przepuklin, szczególnie pachwinowych i udowych własną techniką operacyjną – uszypułowanym płatem powięziowym.

W Warszawie ofertę zakresu chirurgii naczyniowej realizuje dr n. med. Bohdan Solonynko, specjalista chirurg naczyniowy i chirurg ogólny. Staż naukowy z obszaru wewnątrznaczyniowego leczenia tętniaków aorty i zastosowania endostaplerów ukończył w Klinice Chirurgii Naczyniowej Szpitala Uniwersyteckiego w Regensburgu (w Niemczech). Jest autorem pracy „Wpływ Wewnątrznaczyniowego Leczenia Tętniaka Aorty Brzusznej na Ukrwienie Kończyn Dolnych”. Jest członkiem wielu prestiżowych towarzystw medycznych, w tym Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej. Udać się do niego można na leczenie niedokrwienia kończyn dolnych oraz zakrzepicy i przewlekłej niewydolności żylnej. Przeprowadza badania kontrolne chorych po wewnątrznaczyniowych operacjach tętniaków i rozwarstwień aorty zstępującej. Jego oferta obejmuje ponadto m.in. pooperacyjną opiekę nad chorymi z tętniakami i rozwarstwieniami aorty.

We Wrocławiu osoby z problemami żylaków kończyn dolnych pomocy szukać mogą u lek. med. Macieja Malinowskiego, specjalisty chirurgii ogólnej i naczyniowej, który przeprowadza konsultacje przed zabiegami i po zabiegach z zakresu chirurgii naczyniowej oraz ogólnej. Specjalizuje się m.in. w diagnostyce (także dopplerowskiej) i leczeniu zwężeń tętnic szyjnych i obwodowych, tętniaków tętnic obwodowych, tętniaków aorty piersiowej i brzusznej, a także niedokrwieniem narządów wewnętrznych, żylną chorobą zakrzepowo-zatorową oraz żylakami kończyn dolnych.

Cena prywatnej wizyty u specjalisty chirurgii naczyniowej w Polsce i za granicą

W Polsce za konsultację u chirurga naczyniowego zapłacić trzeba około 120 złotych, podczas gdy w Centre Mèdic i Terapèutic UMEV w Barcelonie taka wizyta kosztuje 75 euro, czyli około 315 złotych.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska