Dobry chirurg naczyniowy w Szczecinie

Autor:

Specjalista chirurgii naczyniowej zajmuje się m.in. leczeniem owrzodzeń żylnych, obrzęków limfatycznych i niedokrwienia kończyn dolnych, a także miażdżycy tętnic kończyn dolnych, chorób tętnic szyjnych oraz tętniaków aorty i udarów mózgu. Specjalizuje się również w diagnostyce dopplerowskiej układu tętniczego i żylnego oraz wykonuje procedury, mające na celu usunięcie pajączków naczyniowych i żylaków kończyn dolnych.

Wizyta u specjalisty z zakresu chirurgii naczyniowej w Szczecinie

Na konsultację i leczenie w zakresie chirurgii naczyniowej udać się można do dr n. med. Marcina Śledzia, specjalisty chirurgii ogólnej i naczyniowej. Jest absolwentem Wydziału Medycznego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie, a doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Chirurgii Naczyniowej Ogólnej i Angiologii Pomorskiej Akademii Medycznej. Wykonuje badania dopplerowskie żył, zabiegi laserowego usuwania żylaków oraz skleroterapię piankową. Przeprowadza także miniflebektomię, czyli szydełkowanie żył.

W Szczecinie porad z zakresu chirurgii naczyniowej udziela również dr n. med. Katarzyna Mikołajczyk, specjalistka chirurg ogólny i chirurg naczyniowy. Studia ukończyła na Wydziale Lekarskim Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Doświadczenie zawodowe zdobywała na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej Specjalistycznego Szpitala im. Prof. A. Sokołowskiego w Szczecinie. Uczestniczyła w seminarium i warsztatach, dotyczących technik leczenia żylaków metodą obliteracji. Należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej. Specjalizuje się m.in. w zabiegach skleroterapii piankowej. 

Pacjenci, zmagający się z problemami żylaków kończyn dolnych, pomocy szukać mogą także u dr n. med. Haliny Szumiłowicz, specjalistki chirurgii naczyniowej. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Klinice Chirurgii Naczyniowej, Ogólnej i Angiologii Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 2 PUM w Szczecinie. Udziela porad z zakresu chirurgii naczyniowej i angiologii oraz prowadzi leczenie zabiegowe w tym zakresie: udać się do niej można na wycięcie pojedynczych splotów żylakowatych, obliterację dużych żylaków spienionym sklerosantem oraz seroterapię teleangiektazji. Przeprowadza również procedury strippingu oraz kriostrippingu. Jej oferta obejmuje ponadto leczenie owrzodzeń żylnych oraz leczenie zakrzepowego zapalenia żył głębokich i zespołu pozakrzepowego.

Cena prywatnej wizyty u specjalisty chirurgii naczyniowej w Szczecinie i w Barcelonie

W Szczecinie za konsultację w zakresie chirurgii naczyniowej zapłacić trzeba około 120 złotych, podczas gdy w Centre Mèdic i Terapèutic UMEV w Barcelonie cena takiej usługi wynosi 75 euro, czyli około 315 złotych.

Pacjenci szukali chirurga naczyniowego w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Goleniów oraz Stargard Szczeciński.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska