Dobry chirurg onkolog w Warszawie

Autor:

Specjalista chirurgii onkologicznej zajmuje się profilaktyką i diagnozowaniem pacjentów z szeroko pojętymi stanami przednowotworowymi, a także operacyjnym leczeniem nowotworów i zmian nieznanego pochodzenia. Jego pacjentami są osoby, zmagające się np. z nowotworami złośliwymi skóry (np. czerniakiem), tkanek miękkich i kości. Specjalista wykonuje operacje chirurgiczne w zakresie m.in. onkologii piersi, w obrębie jamy brzusznej, przeprowadza zabiegi wśród pacjentów z nowotworami głowy, szyi, czy przewodu pokarmowego. W celu prawidłowego zdiagnozowania pacjenta przeprowadza specjalistyczne badania takie jak: badanie histopatologiczne, biopsję, czy diagnostyczne badania obrazowe (np. mammografia, rezonans magnetyczny, USG).

Wizyta u chirurga onkologa w Warszawie

Konsultację z zakresu chirurgii onkologicznej w Warszawie przeprowadza dr n.med. Monika Bieniasz, specjalista chirurgii ogólnej, a od 2013 roku również chirurgii onkologicznej. Ukończyła Wydział Lekarski Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego, należy do Towarzystwa Chirurgów Polskich i Europejskiego Towarzystwa Przeszczepiania Narządów. Specjalizuje się m.in. w wykonywaniu operacji onkologicznych w zakresie jamy brzusznej, piersi, jak również chirurgii jednego dnia (np. usunięcie pęcherzyka żółciowego, guzków odbytu).

Na wizytę prywatną do chirurga onkologa w stolicy można zapisać się do lek. med. Zbigniewa Żurawskiego, specjalisty w zakresie onkologii i chorób skóry. Doświadczenie zawodowe zdobywał, pracując w Klinice Nowotworów Tkanek Miękkich, Kości i Czerniaka Skóry w Centrum Onkologii w Warszawie. Leczy pacjentów z pierwotnymi guzami kości, tkanek miękkich i naczyń krwionośnych. Wykonuje dermatoskopową ocenę znamion skórnych, przeprowadza chirurgiczne zabiegi usuwania nowotworów skóry i zmian, mogących przekształcić się w nowotworowe.

Dr n. med. Andrzej Szafrański, specjalista chirurgii onkologicznej oraz chirurgii dziecięcej, również przyjmuje pacjentów w Warszawie. Jego zainteresowania zawodowe związane są z leczeniem guzów kości u dzieci i dorosłych, a także z leczeniem przerzutów nowotworowych do płuc. Jest członkiem i współzałożycielem Polskiego Rejestru Guzów Kości. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał, pracując w ośrodkach medycznych zarówno w Polsce (np. Klinice Chirurgii Onkologicznej Dzieci i Młodzieży Instytutu Matki i Dziecka), jak i za granicą (w Oddziale Onkologii Ortopedycznej Kliniki Ortopedii Uniwersytetu Wiedeńskiego). Posiada doświadczenie w rekonstrukcji kończyn po wycięciu guza przy użyciu endoprotez onkologicznych Implantcast oraz Stanmore Implants Worldwide. Jest laureatem wyróżnienia przyznanego przez Polską Akademię Umiejętności w konkursie za najlepszy doktorat w dziedzinie medycyny zabiegowej.

Konsultacja z zakresu chirurgii onkologicznej za granicą

W Medipol Mega Üniversite Hastanesi w Stambule (Turcja) konsultacja chirurgiczno-onkologiczna kosztuje 150 € (około 640 zł), podczas, gdy w Warszawie cena wizyty u lekarza tej samej specjalizacji wyniesie 160 zł.

Pacjenci szukali chirurga onkologa w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska