Zobacz, gdzie skorzystasz z następujących usług:
Opinie pacjentów:

"Pani doktor bardzo przemiła. Przede wszystkim słucha potrzeb pacjenta i wspólnie dobiera jak najlepsze wyjście. Czuję, że jestem w dobrych rękach." - Monika

"Cudowny lekarz, pełen profesjonalizmu w swoim działaniu, ogromnie się cieszę, że trafiłam właśnie w takie kompetentne ręce. Pani Doktor, a jako człowiek ciepła, serdeczna i pełna empatii." - Podlasianka

Placówki, w których przyjmuje:

Dobry chirurg plastyczny w Białymstoku

Autor:

Chirurgia plastyczna zajmuje się korektą rzeczywistych lub subiektywnie postrzeganych przez pacjenta defektów ciała. Ta dziedzina chirurgii obejmuje zarówno zabiegi estetyczne, jak i rekonstrukcyjne. Pierwsze z nich pozwalają poprawić niedoskonałości ciała, a do najczęściej wykonywanych procedur tego typu należy powiększenie biustu, plastyka nosa i liposukcja twarzy. Zabiegi rekonstrukcyjne należy natomiast przeprowadzać w przypadku wad wrodzonych czy po urazach ciała. Do operacji tego rodzaju zalicza się również rekonstrukcja piersi, którą wykonuje się po chirurgicznym leczeniu nowotworów. Zabiegi tego rodzaju to także usuwanie blizn, przeszczep tkanek czy plastyka płatowa skóry.

Gdzie wybrać się do chirurga plastycznego w Białymstoku?

Chirurgią plastyczną w Białymstoku zajmuje się dr n. med. Dorota Żukowska, która posiada specjalizację II stopnia w zakresie chirurgii plastycznej, jest także specjalistą II stopnia chirurgii dziecięcej. Studia na Akademii Medycznej w Łodzi ukończyła w 1983 roku, a od 1999 roku przeprowadza operacje w zakresie chirurgii plastycznej. Stale podnosi swoje kompetencje poprzez uczestnictwo w polskich i zagranicznych kursach i sympozjach naukowych, m.in. w Hiszpanii, Indiach i Grecji. Można się do niej udać na operacje plastyczne biustu (powiększanie piersi implantami, podniesienie i zmniejszenie piersi, chirurgiczne leczenie ginekomastii u mężczyzn), plastykę brzucha oraz korekcję blizn, a także na operacje korekcyjne w obrębie twarzy (plastyka powiek, korekcja nosa chrzęstnego i kostnego, korekcja odstających małżowin usznych).

Pacjentów cierpiących na defekty kosmetyczne przyjmuje w swoim gabinecie chirurg plastyczny dr n. med. Zbigniew Giedrojć-Juraha, który jest członkiem Międzynarodowego Towarzystwa Estetycznej Chirurgii Plastycznej (ISAPS) oraz Brytyjskiego Stowarzyszenia Chirurgów Plastycznych, Rekonstrukcyjnych i Estetycznych (BAPRAS). Zajmuje się operacjami piersi, w tym podniesieniem piersi, powiększeniem czy korekcją sutka. Wykonuje także zabiegi, mające na celu poprawę kształtu nosa, korekcję płatka usznego, jak również zmniejsza małżowiny uszne i koryguje odstające uszy. W jego ofercie znajdują się zabiegi korekcji kształtu warg sromowych, usuwanie blizn oraz korekcja powłok brzusznych.

Konsultacja z chirurgiem plastycznym - cena w Polsce i w Niemczech

Ceny konsultacji z chirurgii plastycznej w Białymstoku zaczynają się już od około 100 zł. Tymczasem, porada u takiego specjalisty w klinice HELIOS Hospital Berlin-Zehlendorf w Niemczech kosztuje 50 € (około 215 zł).