Zobacz, gdzie skorzystasz z następujących usług:

lek. Sybilla Piekarska

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

Opinie pacjentów:

"Lekarz wzbudzający zaufanie. Nie miałam obaw oddając się w ręce pani Doktor i nie pomyliłam się." - daria

Placówki, w których przyjmuje:

lek. Zbigniew Łucki

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

Opinie pacjentów:

"Lekarz odpowiedział na wszystkie moje pytania, opowiedział jak będzie wyglądał zabieg. Jestem bardzo zadowolona z jego pracy." - Barbara (Jastrzębie-Zdrój)

"Punktualny, bardzo zaangażowany, operację robi kompleksowo, tzn. nie robi częściowego zabiegu ale wycina nadmiar skóry oraz napina mięśnie. Szewki wykonane po mistrzowsku, od początku niewidoczne, cieniutkie jak niteczka." - Janina (Tychy)

Placówki, w których przyjmuje:

dr n. med. Tomasz Sirek

chirurg plastyczny

Opinie pacjentów:

"Lekarz fachowiec. Bardzo dbający o pacjenta, zarówno podczas konsultacji jak i zabiegu." - Alicja

"Pan Tomasz Sirek bardzo opanowany, serdeczny, opiekuńczy." - Agata

Placówki, w których przyjmuje:

Sprawdź chirurgów plastycznych w pobliżu Bielska-Białej:

Dobry chirurg plastyczny w Bielsku-Białej

Autor:

Chirurgia plastyczna jest dziedziną medycyny, zajmującą się poprawianiem wyglądu oraz funkcji ciała, upośledzonych na skutek wad wrodzonych, procesów chorobowych ,urazów oraz w przypadku gdy pacjent życzy sobie zmiany wyglądu określonej części ciała bądź usunięcia nieestetycznie wyglądających (choć nie groźnych dla zdrowia) zmian skórnych. Lekarzem specjalistą w tej dziedzinie jest chirurg plastyczny, który wykonuje zabiegi operacyjne. Każdy zabieg z zakresu chirurgii plastycznej poprzedzony jest konsultacją lekarską, w trakcie trwania której lekarz decyduje czy dany pacjent nadaje się do realizacji określonego typu zabiegu, oraz zleca serię badań potrzebnych do wykonania operacji.

Chirurdzy plastyczni w Bielsku-Białej

Dr n. med. Tomasz Sirek jest chirurgiem plastycznym, przyjmującym w Bielsku-Białej. Ukończył Wydział Lekarski Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Międzynarodowej Konfederacji Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej IPRAS. Brał udział w wielu szkoleniach oraz kursach specjalistycznych z zakresu chirurgii plastycznej, m.in. „Chirurgia rekonstrukcyjna i estetyczna piersi”, „Advanced course on polyurethane breast surgery & face surgery” oraz „Chirurgia plastyczna kobiecych zewnętrznych narządów płciowych”.

Prywatna Klinika Chirurgii Plastycznej MedCosmetic specjalizuje się w chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. W swojej ofercie posiada m.in. korektę małżowin usznych czy plastykę piersi. W placówce tej wykonać można także zabiegi rekonstrukcyjne, które obejmują leczenie zniekształceń powstałych w wyniku wad wrodzonych, chorób nowotworowych lub urazów. Zalicza się do nich m.in. rekonstrukcje piersi po amputacji oraz korekcje plastyczna blizn (pooparzeniowych, pourazowych i pooperacyjnych).

Szpital Pod Bukami w to wielospecjalistyczna placówka, która w swojej ofercie ma zabiegi z zakresu w chirurgii plastycznej. Pierwsza wizyta u chirurga plastycznego odbywa się tu na zasadzie konsultacji lekarskiej, w czasie której pacjent może uzyskać wszystkie niezbędne informacje na temat szczegółów operacji oraz przebiegu rekonwalescencji. W placówce tej można wykonać m.in. operację powiększania piersi, mastopeksję, plastykę brzucha czy korektę powiek, a także zabiegi odsysania tkanki tłuszczowej.

Porównanie cen wizyty konsultacyjnej u chirurga plastycznego w Bielsku Białej i w Mediolanie

Za wizytę konsultacyjną z zakresu chirurgii plastycznej przeprowadzonej przez dr Francesco Alia z Mediolanu (Włochy) zapłacić trzeba ok. 100 euro (ok.430 zł), natomiast w Bielsku Białej cena takiej usługi wynosi ok. 100 zł.

Pacjenci szukali chirurga plastycznego w pobliżu Bielska-Białej, w miejscowościach: Cieszyn, Tychy, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Rybnik oraz Katowice.