Zobacz, gdzie skorzystasz z następujących usług:

prof. nadzw. dr hab. n. med. Henryk Witmanowski

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

Opinie pacjentów:

"Profesjonalne i indywidualne podejście do każdego pacjenta. Bardzo kulturalna osoba, chcąca wysłuchać oczekiwań pacjenta i pełna doradztwa opierającego się na długoletnim doświadczeniu ." - Ewa (Konin)

"Pełen profesjonalizm. Na wszystkie pytania i wątpliwości odpowiada rzeczowo i spokojnie. Po zabiegu dostępny w każdej chwili." - Justyna (Nowe Dąbie)

Placówki, w których przyjmuje:

dr n. med. Sylwester Dratwa

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

Opinie pacjentów:

"Bardzo miły człowiek. Wyczerpująco omówił temat z jakim przyszedłem. Z zabiegu również jestem zadowolony." - Marcin (Toruń)

"Zabieg super przeprowadzony. Zadowolona z efektu. Lekarz udziela bardzo szczegółowo wszystkich niezbędnych informacji." - Ania (Brodnica)

Placówki, w których przyjmuje:

dr n. med. Jarosław Markowicz

chirurg plastyczny, chirurg dziecięcy

Opinie pacjentów:

"Bardzo dobry lekarz, szczerze poinformował o ewentualnych powikłaniach oraz o rekonwalescencji po zabiegu, odpowiadał na każde pytanie. Starał się jak najlepiej przeprowadzić zabieg. Może i ciężko jest na tę chwilę ocenić efekty, ale tuż po zdjęciu gipsu z nosa wydaje mi się, że zabieg spełnił moje oczekiwania - mój nos wygląda zupełnie inaczej i nieporównywalnie lepiej niż przed zabiegiem, jednak na pełną ocenę efektów przyjdzie czas za dobre kilka miesięcy. Co ważne, lekarz nie namawia do operacji, jak ktoś się zastanawia to w każdej chwili może podjąć ostateczną decyzję, a nawet jak się zadeklaruje na zabieg, to w każdej chwili może zrezygnować - do momentu podania znieczulenia na stole operacyjnym. Ponadto po zabiegu i wyjściu ze szpitala, pacjent otrzymuje numer telefonu do lekarza, czyli tym samym gdyby coś się działo, to w każdej chwili można się skonsultować i uzyskać poradę." - Michał (Toruń)

Placówki, w których przyjmuje:

Dobry chirurg plastyczny w Bydgoszczy

Autor:

Chirurg plastyczny to specjalista, zajmujący się operacjami korekcyjnymi, rekonstrukcyjnymi i estetycznymi twarzy oraz ciała. Można do takiego specjalisty udać się na zabieg zarówno poprawiający tylko wygląd estetyczny, jak i na rekonstrukcję po wypadkach, oparzeniach czy zniekształceniach ciała w wyniku wad genetycznych. 

Konsultacje i zabiegi w ofercie bydgoskich chirurgów plastycznych

Jednym z lekarzy, zajmujących się na terenie Bydgoszczy chirurgią plastyczną, jest lek. med. Wiesław Bieńkowski, specjalista chirurgii ogólnej (II stopnia od 1985 roku) oraz specjalista chirurgii plastycznej (II stopni od 1990 roku), który doświadczenie z zakresu tej drugiej dziedziny zdobywał m.in. w Wiedniu, Rzymie, Berlinie i Paryżu. Dodatkowe umiejętności zdobywał na licznych szkoleniach specjalistycznych, co potwierdza m.in. certyfikat ukończenia kursu szkoleniowego "Chirurgia estetyczna kobiecych zewnętrznych narządów płciowych" (Warszawa, 2012 rok) czy dyplom uczestnictwa w konferencji naukowo-szkoleniowej z zakresu chirurgii plastycznej piersi "Współczesne trendy w powiększaniu piersi" (Warszawa, 2014 rok).

Do grona bydgoskich specjalistów z zakresu chirurgii plastycznej należy także dr n. med. Sylwester Dratwa, chirurg ogólny (specjalizacja I stopnia w 2000 oraz II stopnia w 2005 roku) oraz chirurg plastyczny (specjalizacja w 2012 roku), posiadający doświadczenie z zakresu chirurgii plastycznej, zdobyte w Katedrze i Klinice Chirurgii Plastycznej Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza w Bydgoszczy. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE). Lekarz ten specjalizuje się głównie w operacjach plastycznych piersi, labioplastyce oraz operacjach korekcyjnych twarzy (korekcja nosa, uszu czy powiek).

Lek. med. Jarosław Markowicz to również specjalista chirurgii plastycznej (od 2007 roku) oraz specjalista chirurgii dziecięcej (II stopnia od 2002 roku) przyjmujący swoich pacjentów w Bydgoszczy. Należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTCHPRIE), jest także autorem wielu publikacji medycznych z zakresu chirurgii plastycznej, w tym artykułu „Ocena wyników chirurgicznego leczenia wywiniętych powiek dolnych” (publikacja w 2007 roku w periodyku "Leczenie Ran"). Można do niego udać się m.in. na lifting chirurgiczny twarzy i szyi, operacje korekcyjne nosa części chrzęstnej i kostnej a także korekcje powiek dolnych i górnych.

Cena konsultacji z bydgoskim oraz z paryskim specjalistą chirurgii plastycznej

100 zł kosztuje wizyta u specjalisty chirurgii plastycznej, przyjmującego na terenie Bydgoszczy, natomiast we Francji jest to suma 50 euro (215 zł) u chirurga plastycznego w Clinique des Champs Elysees w Paryżu.

Pacjenci szukali chirurga plastycznego w pobliżu Bydgoszczy, w miejscowościach: Inowrocław oraz Toruń.