Chirurg plastyczny Bydgoszcz - informacje

Chirurg plastyczny to specjalista, zajmujący się operacjami korekcyjnymi, rekonstrukcyjnymi i estetycznymi twarzy oraz ciała. Można do takiego specjalisty udać się na zabieg zarówno poprawiający tylko wygląd estetyczny, jak i na rekonstrukcję po wypadkach, oparzeniach czy zniekształceniach ciała w wyniku wad genetycznych. 

Konsultacje i zabiegi w ofercie bydgoskich chirurgów plastycznych

Jednym z lekarzy, zajmujących się na terenie Bydgoszczy chirurgią plastyczną, jest lek. med. Wiesław Bieńkowski, specjalista chirurgii ogólnej (II stopnia od 1985 roku) oraz specjalista chirurgii plastycznej (II stopni od 1990 roku), który doświadczenie z zakresu tej drugiej dziedziny zdobywał m.in. w Wiedniu, Rzymie, Berlinie i Paryżu. Dodatkowe umiejętności zdobywał na licznych szkoleniach specjalistycznych, co potwierdza m.in. certyfikat ukończenia kursu szkoleniowego "Chirurgia estetyczna kobiecych zewnętrznych narządów płciowych" (Warszawa, 2012 rok) czy dyplom uczestnictwa w konferencji naukowo-szkoleniowej z zakresu chirurgii plastycznej piersi "Współczesne trendy w powiększaniu piersi" (Warszawa, 2014 rok).

Do grona bydgoskich specjalistów z zakresu chirurgii plastycznej należy także dr n. med. Sylwester Dratwa, chirurg ogólny (specjalizacja I stopnia w 2000 oraz II stopnia w 2005 roku) oraz chirurg plastyczny (specjalizacja w 2012 roku), posiadający doświadczenie z zakresu chirurgii plastycznej, zdobyte w Katedrze i Klinice Chirurgii Plastycznej Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza w Bydgoszczy. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE). Lekarz ten specjalizuje się głównie w operacjach plastycznych piersi, labioplastyce oraz operacjach korekcyjnych twarzy (korekcja nosa, uszu czy powiek).

Lek. med. Jarosław Markowicz to również specjalista chirurgii plastycznej (od 2007 roku) oraz specjalista chirurgii dziecięcej (II stopnia od 2002 roku) przyjmujący swoich pacjentów w Bydgoszczy. Należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTCHPRIE), jest także autorem wielu publikacji medycznych z zakresu chirurgii plastycznej, w tym artykułu „Ocena wyników chirurgicznego leczenia wywiniętych powiek dolnych” (publikacja w 2007 roku w periodyku "Leczenie Ran"). Można do niego udać się m.in. na lifting chirurgiczny twarzy i szyi, operacje korekcyjne nosa części chrzęstnej i kostnej a także korekcje powiek dolnych i górnych.

Cena konsultacji z bydgoskim oraz z paryskim specjalistą chirurgii plastycznej

100 zł kosztuje wizyta u specjalisty chirurgii plastycznej, przyjmującego na terenie Bydgoszczy, natomiast we Francji jest to suma 50 euro (215 zł) u chirurga plastycznego w Clinique des Champs Elysees w Paryżu.

Pacjenci szukali chirurg plastyczny także w miastach pobliżu Bydgoszczy, takich jak: Bydgoszcz, Inowrocław lub Toruń.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.