Zobacz, gdzie skorzystasz z następujących usług:

lek. Sybilla Piekarska

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

Opinie pacjentów:

"Dr Sybilla Piekarska, doświadczony lekarz w operacjach powiększenia piersi z podniesieniem, asymetrycznych. Piersi są równe, piękne, blizny mało widoczne, prawie wcale, pomimo rozległego zabiegu. 100% polecam Panią Doktor. Ja szukałam lekarza 2 lata, który wykona tę operację i znalazłam. Jak powiększanie piersi z podniesieniem, po ciąży, to tylko do Pani doktor Sybilli Piekarskiej mało który lekarz ma taki fach w ręku, żeby piersi były tak symetryczne, brodawki idealnie wymodelowane, a blizny prawie niewidoczne." - Monika

Placówki, w których przyjmuje:

Sprawdź chirurgów plastycznych w pobliżu Chorzowa:

lek. Jerzy Wilgus

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

  • Konsultacja chirurgiczna100 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej150 zł
  • Konsultacja neurochirurgiczna200 zł
  • Konsultacja ortopedyczna100 zł
  • USG węzłów chłonnych150 zł
  • Pokaż więcej (241)
Placówki, w których przyjmuje:

Pacjenci szukali chirurga plastycznego w pobliżu Chorzowa, w miejscowościach: Katowice, Bytom, Ruda Śląska, Sosnowiec, Zabrze, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Gliwice, Jaworzno, Rybnik, Lubliniec oraz Jastrzębie-Zdrój.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska