Zobacz, gdzie skorzystasz z następujących usług:

lek. Zbigniew Łucki

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

Opinie pacjentów:

"Bardzo dobry i cierpliwy lekarz. Potrafi cierpliwie i fachowo wszystko wytłumaczyć. Efekt jego pracy jest rewelacyjny. Podziękowania dla pana Doktora." - Łukasz

Placówki, w których przyjmuje:

lek. Ryszard Suliga

chirurg ogólny, chirurg plastyczny

  • Konsultacja chirurgiczna180 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej180 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii onkologicznej180 zł
  • Pokaż więcej (109)
Opinie pacjentów:

"Dr Suliga jest przesympatycznym chirurgiem. Widać, jak z sercem podchodzi do swojego zawodu. Jest bardzo konkretny, opowiada szczegółowo o wykonywanym zabiegu/operacji. Zawsze z uśmiechem na twarzy, miły i przede wszystkim wzbudzający zaufanie.Na konsultacji uzyskałem wszystkie potrzebne mi informacje. Pan doktor dokładnie przedstawił mi jakie mam opcje i ewentualne powikłania. Operację ginekomastii wykonał z dużą dbałością, dzięki czemu blizny po operacji będą na tyle małe, na ile się da. Przez cały pobyt w szpitalu dbał, bym miał dobrą opiekę." - Dawid

Placówki, w których przyjmuje:

Dobry chirurg plastyczny w Częstochowie

Autor:

Do chirurga plastycznego może udać się pacjent, niezadowolony z własnego wyglądu z powodów estetycznych lub po zniekształceniach powłok ciała w wyniku wypadków, oparzeń lub operacji chirurgicznych ratujących życie, które pozostawiły trwały mankament na ciele. Specjalista chirurgii plastycznej w czasie konsultacji omówi dokładnie oczekiwania pacjenta co do zmiany swojego wyglądu oraz przedstawi faktyczne i możliwe rozwiązania z zakresu różnych zabiegów, oferowanych przez chirurgię plastyczną.

Poprawić wygląd u częstochowskiego chirurga plastycznego

Jednym z częstochowskich specjalistów z zakresu chirurgii plastycznej jest lek. med. Ryszard Suliga, chirurg ogólny (specjalizacja I stopnia w 1984 roku) oraz chirurg plastyczny (specjalizacja II stopnia w 1989 roku), który swoje kwalifikacje z zakresu tej drugiej dziedziny zdobywał podczas wielu szkoleń i konferencji polskich i zagranicznych, w tym na "4 Congres International de Lipoplastie", który miał miejsce w Marsylii (Francja) w roku 1998 i na szkoleniu "The European Akademy of Cosmetic Surgery" w Londynie w 2000 roku. Do najczęściej przeprowadzanych przez niego zabiegów należą operacje nosa, zabiegi odsysania tłuszczu, powiększanie piersi oraz plastyka powłok brzucha.

Do grona chirurgów plastyków, przyjmujących na terenie Częstochowy, należy również lek. med. Jarosław Janik, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 1989 i II stopnia od 1993 roku) oraz specjalista chirurgii plastycznej (II stopnia do 2002 roku). Zajmuje się zarówno operacjami plastycznymi twarzy - koryguje powieki, uszy czy nos, a także modeluje wygląd ciała za pomocą plastyki brzucha, pośladków oraz leczy chirurgicznie blizny i ubytki w różnych miejscach ciała pacjenta.

Niedaleko Częstochowy na zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej zaprasza także lek. med. Anna Olender, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 1997 roku) oraz chirurgii plastycznej (II stopnia od 2004 roku), która jest członkiem ISAPS - Międzynarodowej Organizacji Estetycznej Chirurgii Plastycznej. Posiada bogate doświadczenie, zdobyte na oddziałach chirurgii plastycznej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Sosnowcu oraz w ośrodku chirurgii plastycznej w Polanicy-Zdroju. Ponadto uczestniczyła w konferencji naukowo-szkoleniowej z zakresu chirurgii plastycznej piersi i twarzy "Współczesne spojrzenie na powiększanie piersi i operacje odmładzające twarz" (Warszawa, 2008 rok). Udziela pomocy pacjentom w kształtowaniu ich sylwetki z zakresu m.in. modelowania piersi, brzucha, korekcji uszu czy nosa.

Cena konsultacji z częstochowskim oraz zagranicznym specjalistą chirurgii plastycznej

120 zł trzeba zapłacić za wizytę u chirurga plastycznego na terenie Częstochowy, natomiast we Francji jest to kwota 50 euro (220 zł) w Clinique des Champs Elysees, mieszczącej się w Paryżu.

Pacjenci szukali chirurga plastycznego w pobliżu Częstochowy, w miejscowościach: Lubliniec oraz Radomsko.