Zobacz, gdzie skorzystasz z następujących usług:

Sprawdź chirurgów plastycznych w pobliżu Gdańska:

Dobry chirurg plastyczny w Gdańsku

Autor:

Do specjalisty chirurgii plastycznej zgłaszają się pacjenci pragnący usunąć rzeczywiste lub subiektywnie postrzegane defekty ciała, które obniżają zadowolenie z własnego wyglądu. Do chirurga plastycznego udać się mogą także osoby, którym zależy na wyeliminowaniu lub zatrzymaniu postępowania objawów starzenia się skóry oraz ciała. Chirurg plastyczny wykonuje również zabiegi z zakresu chirurgii rekonstrukcyjnej, której istota polega na przywróceniu funkcji oraz kształtu uszkodzonych tkanek zarówno ciała, jak i twarzy. Wymienić tutaj można zabiegi usunięcia ubytków i zniekształceń, usunięcia blizn oraz zabiegi naprawcze np. twarzy lub oczodołu i powiek.

Wizyta prywatna u chirurga plastycznego w Gdańsku – gdzie szukać pomocy

W Sopocie na konsultację z chirurgiem plastycznym udać się można do dr n. med. Janusza Zdzitowieckiego, specjalisty chirurgii ogólnej oraz plastycznej i rekonstrukcyjnej. Ukończył on staż w Policlinique du Bois oraz Clinique de la Croisee Laroche w Lille z zakresu chirurgii rekonstrukcyjnej piersi i chirurgii estetycznej. Posiada certyfikat ukończenia szkolenia „ "Chirurgia plastyczna z użyciem nici Silhouette". Jest współzałożycielem Polskiej Fundacji Chirurgii Rekonstrukcyjnej, Plastycznej, Badania i Leczenia Oparzeń – ARS-MED.

Pomocy z zakresu poprawy urody i zdrowia w Gdańsku szukać można również u dr hab. n. med. Alicji Renkielskiej, specjalistki chirurgii plastycznej. Doświadczenie zdobywała będąc kierownikiem w Klinice Chirurgii Plastycznej w Gdańsku. Wykonuje m.in. zabiegi powiększania i pomniejszania piersi, powiększania ust oraz korekcji brodawek piersiowych, nosa i odstających uszu. Przeprowadza również zabiegi uzupełniania objętości tkanek preparatami kwasu hialuronowego oraz uzupełniania objętości tkanek twarzy przy pomocy własnej tkanki tłuszczowej metodą Colemana (pobranie tłuszczu za pomocą specjalnych strzykawek).

Na prywatną wizytę do chirurga plastycznego udać się można także do lek. med. Darii Dobaczewskiej, specjalistki z zakresu chirurgii ogólnej i plastycznej. Pracowała ona m.in. w Uniwersyteckim Szpitalu w Antwerpii (w Belgii). Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Ukończyła III Międzynarodowy Kurs Chirurgii Onkoplastycznej „Chirurgia radiofalowa, chirurgia piersi, przeszczepianie tłuszczu z wykorzystaniem komórek macierzystych.” Specjalizuje się w zabiegach powiększania oraz zmniejszania piersi oraz zabiegach operacyjnego leczenia ginekomastii.

Cena porady specjalisty z zakresu chirurgii plastycznej w Gdańsku i w Madrycie

Za konsultację u chirurga plastycznego w Gdańsku zapłacić trzeba około 130 złotych. Za granicą cena takiej usługi jest znacznie wyższa, na przykład w Instituto Javier de Benito w Madrycie wynosi 80 euro, czyli 336 złotych.





Pacjenci szukali chirurga plastycznego w pobliżu Gdańska, w miejscowościach: Sopot, Gdynia, Wejherowo oraz Starogard Gdański.