Zobacz, gdzie skorzystasz z następujących usług:
Opinie pacjentów:

"Jestem wdzięczna Pani dr n. med. Alina Hedrych - Ozimina za super udaną operację. Pani doktor emanowała spokojem oraz potrafiła stworzyć dookoła miły nastrój. To wspaniała mistrzyni o złotych rękach przy której czułam się bezpiecznie." - Krychna

"Pani Dr jest profesjonalistką w 100%, bardzo przykłada się do swojej pracy, a pacjentowi żyje się pod jej opieką bardzo bezpiecznie." - Mania

Placówki, w których przyjmuje:

Sprawdź chirurgów plastycznych w pobliżu Gdyni:

Dobry chirurg plastyczny w Gdyni

Autor:

Zakres usług chirurga plastycznego obejmuje szereg procedur, zmierzających do inwazyjnej korekty zmian w ciele w celu usunięcia wad wrodzonych lub nabytych (chirurgia rekonstrukcyjna), a także defektów, będących skutkiem procesów starzenia, obejmujących wskazane partie ciała bądź twarzy (chirurgia kosmetyczna). Operacje chirurgiczne tego typu, pomimo coraz mniejszej inwazyjności stosowanych technik i coraz lepszych efektów kosmetycznych, zawsze wiążą się koniecznością hospitalizacji oraz możliwością powikłań, stąd obowiązkowo każdy zabieg poprzedza szczegółowa konsultacja, określone badania i kwalifikacja lekarska.

Wizyta u chirurga plastycznego w Gdyni 

Operacje twarzy i jej podzespołów (nos, uszy, powieki i usta), odsysanie tłuszczu z plastyką powłok brzusznych, a ponadto powiększenie piersi to zakres świadczeń, jakie wykonuje dr n. med. Marek Muraszko-Kuźma, specjalista chirurgii ogólnej II stopnia i specjalista chirurgii plastycznej. Studia medyczne ukończył na Akademii Medycznej w Gdańsku w 1989 r., odbywając szkolenia w zakresie chirurgii estetycznej zarówno w Polsce, jak i zagranicą, m.in. w Madrycie, Barcelonie i w Londynie, Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej i prowadzi wykłady w Klinice Chirurgii Plastycznej GUM. 

Specjalizację z chirurgii plastycznej oraz z chirurgii ogólnej posiada również  lek. med. Dr Daria Dobaczewska, która doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Akademickim Szpitalu w Utrechcie (Holandia) i w Uniwersyteckim Szpitalu w Antwerpii (Belgia). Do 2015 r. związana była z Kliniką Chirurgii Plastycznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego na stanowisku starszego asystenta. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń.

Operacje z zakresu chirurgii plastycznej w Gdyni przeprowadza również dr n. med. Karolina Kondej. Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku i specjalizuje się w leczeniu bliznowców z użyciem metod chirurgicznych i radioterapii, a ponadto w  chirurgii plastycznej okolic oka i w zabiegach przeszczepu tkanki tłuszczowej. Jest wykładowcą Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku i Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Gdyni oraz Politechniki Gdańskiej na Kierunku Inżynierii Biomedycznej. Jako chirurg plastyczny przynależy m.in. do Europejskiego i Światowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej.

Ile trzeba zapłacić za wizytę u chirurga plastycznego w Gdyni i w Kownie (Litwa)?

Według serwisu Wellness-Travels.com, cena konsultacji u chirurga plastycznego na Litwie wynosi 50 € (210 zł) - to więcej niż w Gdyni, gdzie za taką wizytę pacjenci zapłacą około 150 zł.

Pacjenci szukali chirurga plastycznego w pobliżu Gdyni, w miejscowościach: Sopot, Gdańsk oraz Wejherowo.